GTA 4 kasıyor

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, GTA4 aldım. Sırf o oyunu oynayamayıp bitiremediğim için ama almaz olaydım. Oyunu açtığımda grafik ayarları 512MB olarak gözükmekte. Sorun çözümü için birçok kod denedim bazı kodlar 512MB silip ekran kartı belleğimi yazdım ama oyun droplanıyor. Kasıyor, ben böyle oynayamam. NVIDIA ayarları çok yüksek derken oyun optimize olmuyor olmaza iade edeceğim.

Sistem özellikleri
Gtx 1050 Ekran kartı 4GB
16 GB RAM
i5-7300 hq işlemci

Son düzenleme:
Merhabalar, GTA4 aldım. Sırf o oyunu oynayamayıp bitiremediğim için ama almaz olaydım. Oyunu açtığımda grafik ayarları 512MB olarak gözükmekte. Sorun çözümü için birçok kod denedim bazı kodlar 512MB silip ekran kartı belleğimi yazdım ama oyun droplanıyor. Kasıyor, ben böyle oynayamam. NVIDIA ayarları çok yüksek derken oyun optimize olmuyor olmaza iade edeceğim.
Sistemin nedir?

konu sahibi sistem.PNG

Ekran kartı gtx1050 4gb
16 GB ram
İ5-7300hq islemci
@jax teller fanboyu @isimsizkahraman
V-Sync FPS düşürüyor bu oyunda. Onu kapatın.

Sisteminiz?
Kapattım hocam ama fark olmadi
Kod:
-nomemrestrict
-norestrictions
-percentvidmem 100
-noprecache
-novblank
-heapsize 2097152
Steam başlangıç kısmına mi yazayım not defterimi açayım
Arkadaşlar şunu fark ettim fps göstermeyi açtım 60-90 fps arası ama oyun sanki droplanıyor gibi oynanıyor

Son düzenleme:

Sistem özellikleri
Gtx 1050 Ekran kartı 4GB
16 GB RAM
i5-7300 hq işlemci
Emin misin?

Bu oyunun optimizasyon sorunu insanı çileden çıkartıyor. DDR4 5000 MHz RAM, 3090 SLI, 100 GHZ R9 3950X yapsanız bile kasar şu oyun her türlü.

Yani benim sistemim GTA 5 oynarken kasmıyor ama bu oyunda kasıyor ya inanılır gibi değil.

Geri
Yukarı