GTA 4 kasma sorunu

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu dün Steam'den indirimden aldım. Ama oyun kasma yapıyor. İşin garip tarafı, şu an GTA 5 oynayabiliyorum, oyunu en düşükte de açsam yüksekte de açsam kasıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunu dün Steam'den indirimden aldım. Ama oyun kasma yapıyor. İşin garip tarafı, şu an GTA 5 oynayabiliyorum, oyunu en düşükte de açsam yüksekte de açsam kasıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim?
Niye sistem bilgisi vermiyorsunuz? Sistem belirtmemek uyarı sebebidir. GTA IV optimizasyon sorunlu bir oyun. Sisteminiz yeterince iyi değilse düşük FPS almanız doğal.

Benim bilgisayarımda
GTA 5: 35-70 FPS
GTA 4: Açılmıyor (Windows 7 bilgisayarımda sorunsuz açılıyordu ama tabi ki kasıyordu Windows 10 da açılmıyor)

GTA 4 kaldırıldı diye biliyorum nasıl aldınız?

GTA Episodes from Liberty City aldım.

Benim bilgisayarımda
GTA 5: 35-70 FPS
GTA 4: Açılmıyor (Windows 7 bilgisayarımda sorunsuz açılıyordu ama tabii ki kasıyordu Windows 10 da açılmıyor)

Benim de Windows 10. Yani sorunsuz oynamam imkansız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı