GTA 4 kasma sorunu

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu dün Steam'den indirimden aldım. Ama oyun kasma yapıyor. İşin garip tarafı, şu an GTA 5 oynayabiliyorum, oyunu en düşükte de açsam yüksekte de açsam kasıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bu başlığı iyi bir sistemi olduğu halde hala GTA IV oynarken kasma takılma problemleri yaşadığınız için ziyaret ettiyseniz büyük ihtimal tatmin edici bir çözüm bulamadınız demektir, en azından mesajları okuyabildiğim kadarıyla.

Eğer sorunun ana kaynağı sisteminiz ise, sisteminizi iyileştirmekten başka çözümünüz yok.
Eğer sisteminiz yeterince iyiyse, bu sorunları kökünden halleden bir çözüm var yaklaşık 2 yıldır falan. Ancak bu çözümün işe yaraması için en azdından GeForce 10 serisi bir ekran kartı ve i7 4790K civarı ve üstü performansta bir işlemciniz olması gerekiyor.

Yakınlarda bir post ya da video yardımıyla çözümü anlatacağım o yüzden başlığı takibe alabilirsiniz.

Kendim uyguladım ve tüm ayarlar sonda 120 civarı ortalama ve stabil bir FPS ve göze çok hoş gelen grafiklerle (FFXA + SMAA, Edge sharpening, bloom vs.) Oynayabiliyorum oyunu. O meşhur takılmalar vs. kesinlikle yok.

120 FPS dedim ama tabii ki bunun garantisini size veremem, ben RTX 3070 Ti ve i7 12. nesille bu değere ulaşıyorum.
Hocam paylaştınız mı? Bu başlık altında göremedim.

Yok ya yalan oldu. İşin doğrusu detayları da biraz unuttum. Ama yakın zamanda tekrar oynamayı düşünüyorum. Bilgileri tekrar tazeleyip ya buraya bir yorum atabilirim ya da ufak bir video çekebilirim.

Şurda güzelce anlatmışlar https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2858604692

Bitane video yükledim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu video ile çözebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı