GTA 4 Key'imi kabul etmiyor

latolevinchi

Centipat
Çoğu ayar değişti. Eskiden gayet sorunsuz bir şekilde Key'imi girebiliyordum. Yaklaşık 10-15 gün önce tekrar yükledim ama games for Windows Live giriş kısmında bilgilerimi giriyorum (e-posta, şifre). Şu hatayı alıyorum:
Can't sign in because you've exceeded the usage allowed by your product Key. Please enter another product Key.

wwwwwwww.png

Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

Önceden tanımlı hesabıma giriş yaptığımda, farklı bir hata aldım.
Sonra yeni bir Xbox hesabı oluşturup, oyuna onunla bağlayıp girince sorunsuz çalıştı.
Herhangi bir anahtar girmeme gerek de kalmadı.

Çoğu ayar değişti. Eskiden gayet sorunsuz bir şekilde Key'imi girebiliyordum. Yaklaşık 10-15 gün önce tekrar yükledim ama games for Windows Live giriş kısmında bilgilerimi giriyorum (e-posta, şifre). Şu hatayı alıyorum:
Can't sign in because you've exceeded the usage allowed by your product Key. Please enter another product Key.

Eki Görüntüle 500836

Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.
Anladığım kadarıyla bu anahtarın kullanma hakkı dolmuş, başka anahtar kullanın diyor.

Önceden tanımlı hesabıma giriş yaptığımda, farklı bir hata aldım.
Sonra yeni bir Xbox hesabı oluşturup, oyuna onunla bağlayıp girince sorunsuz çalıştı.
Herhangi bir anahtar girmeme gerek de kalmadı.
Denedim fakat olmadı. Yinede sağol.
Anladığım kadarıyla bu anahtarın kullanma hakkı dolmuş, başka anahtar kullanın diyor.
Evet sanırım hakkı doldu. Üzücü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı