GTA 4 mü GTA 5 mi indirilmeli?

İkiside çok iyi oyun,bence gta 5 indir çünkü gta 4 te checkpoint sistemi yok ve bu durum çok sinir bozucu oluyo bazenleri

İkisini de hiç oynamadıysan GTA 4 ile başlaman daha doğru olur. İkisi de birbirinden güzel oyunlar.

GTA 5'i oynadıysan ancak GTA 4'ü oynamadıysan GTA 4'ü indirmelisin.

Daha önce ikisini de oynadıysan, canın hangisini istiyorsa onu indir. Özgürlük ve aksiyon istiyorsan 5'i, gerçekçilik arıyorsan 4'ü indir.

Yani biraz tuhaf bir soru. Sonuçta kendin karar vermelisin. GTA IV ve GTA V arasında büyük bir nesil farkı var ve oldukça farklı oyunlar.

GTA IV ile yüzlerce saat oynamışımdır. Gerçekten harika bir oyun ve gerek senaryo ile olsun, gerek arkadaş ile LAN üzerinden olsun oldukça keyifli vakitler geçirmişimdir.

GTA IV kadar olmasa da GTA V de oynadım ve güzel oyun. Çok daha modern bir oyun ve senaryosundan öte GTA Online gerçekten çok zevkli.

Ben şimdi belki duygusal davranıp GTA IV ile geçirdiğim güzel anıların hatırına onu indir derim ama sana göre belki de GTA V daha uygundur. İki oyun hakkında da bir fikrin yoksa ve senaryodan spoiler yemek istemiyorsan en azından multiplayer kısmında nasıl olduklarına bakabilirsin. GTA IV multiplayer konusunda gelişmiş değil çünkü eski oyun. LAN hâlâ çalışıyordur ama online kısmı ne halde ve hatta var mı hatırlamıyorum. GTA V ise (GTA Online) daha uygun olacaktır.

GTA V bence daha uzun oynanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı