GTA 5 mi Arma 3 mü ?

Üç gündür yeni update ile hevesle oynuyorum hile ile karşılaşmadım, bu update öncesinde oyuna dahi giremiyordum.

Single player olarak GTA 5 öneririm eğer arkadaşlarınla girip roleplay yapabileceğin oyun arıyorsan Arma 3 öneririm.

Düpe tarzı buglar kalktığı için Arma 3 e bence şans verilebilir tek oynayacaksan çok zorlanırsın Arma 3 te ama bilgin olsun dostum.

Hazır indirimler varken şu an ikisinden birini alıcam, fakat ikisi de çok çekici geliyor. Gta 5 alırsam online oynamak için alıcam. Oyunun yorumlarına baktım, oyunu online oynamak için satın almayın yazmışlar. Sebebi ise çok fazla hile olmasıymış. Tek oynayacağım bu arada bunu da belirteyim tekrardan.

Arma 3 uzun sure oyun oynayacaksan onu al çünkü askeri simülasyon oyunu ve kademe kademe gelişiyorsun ve dağlar bayırlar geziyorsun yani profesyonel oyuncu değilsen ki öyle görünüyor arma 3 alma GTA v al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı