GTA 4 neden sevilmedi?

Ya baba GTA 4 güzel güzel oyunun sıkıntıları var ama bence GTA 5'ten 5 kat daha güzel hikayesi mekanikleri. Bu arada türkiyedede bayağı seveni gördüm ben ya herkes diyor RDR2'den sonra GTA 4 bayağı severim diye bilemedim.

Yıllar önce B960 işlemci ve Intel HD Graphics ile hiç kasmadan oynamıştım nasıl optimizasyonu kötü anlamıyorum şu çöp PC ile oynayabilmişken. Garip

Kim demiş? Yakın zamanda bitirdim bende de ön yargı vardı lakin şu an en sevdiğim GTA oyunu oldu. Vice City dışında hepsini de oynayıp bitirdim.

Aslında bu oyun seviliyor fakat GTA SA ve GTA 5 gibi oyunlara kıyasla çok tutamadı. Arkadaşlar sizce GTA serisinin en önemli oyunlarından biri olan GTA 4 neden diğer GTA oyunları kadar sevilmedi? Bu oyunun diğer oyunlara kıyasla eksi tarafları nedir sizce?

Eki Görüntüle 1807780

Optimizasyon çöp kaza yaptığın zaman bazen araba düz duvara tırmanıyor ve koşuş animasyonu hazır template gibi duruyor. Onun dışında güzel oyun. Ayarlardan oyunun renkleri ile oynayınca güzel görünmeye başlıyor. Bir de uçak kullanma olsa tadından yenmez.

Araba kamerası saçmaydı bence. Yani Full Niko'ya odaklanıyor gibi omuz araba kamerası yapmışlar. Benim hoşuma gitmemişti onun dışında güzel oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı