GTA 4 orijinal oyunu nereden bulabilirim?

DorukISHere

Centipat
Yer
Türkiye/İstanbul/Beylikdüzü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Bilgisayar
Marka Adı: Hewlett-Packard HP Compaq dx2300 Microtower
İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601
Hizmet paketi: Service Pack 1
İşlemci Adı: Intel Celeron D 346
CPU Marka Adı: Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT
Grafik Belleği: 512 MBayt of DDR2 SDRAM
RAM: 3 GB DDR2 SDRAM
Anakart Modeli: MSI 0A90
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, ben normalde GTA 4 oynuyorum ama korsan yani bir sürü dosya eksik. Bir görev de çalışmadı sanırım bu eksik dosyalar yüzünden. Steam'de de yok the Complete Edition var o da 30 GB mı ne yani yer yok. Orijinal sadece Niko Bellic'in olduğu GTA 4'ü nereden bulabilirim?

Selam arkadaşlar, ben normalde GTA 4 oynuyorum ama korsan yani bir sürü dosya eksik. Bir görev de çalışmadı sanırım bu eksik dosyalar yüzünden. Steam'de de yok the Complete Edition var o da 30 GB mı ne yani yer yok. Orijinal sadece niko Bellic'in olduğu GTA 4'ü nereden bulabilirim?

O Complete Edition da hem niko var hem diğer karakter (adını bilmiyorum) istediğini oynuyorsun.

Selam arkadaşlar, ben normalde GTA 4 oynuyorum ama korsan yani bir sürü dosya eksik. Bir görev de çalışmadı sanırım bu eksik dosyalar yüzünden. Steam'de de yok the Complete Edition var o da 30 GB mı ne yani yer yok. Orijinal sadece Niko Bellic'in olduğu GTA 4'ü nereden bulabilirim?
GTA4'ü Rockstar Games Launcher, Steam gibi yerlerden bulabilirsin. Fakat DLC'leri ile beraber satılıyor. Tek başına oyun satılmıyor. Gay Tony ve The Lost DLC'leri var yanında.

Hee tamam o zaman.

Hepiniz çok sağ olun arkadaşlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı