GTA 4 oynarken THREAD_STUCK_IN_DEVICE mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Mr. Shankly

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
Radeon aVega 8
İşlemci
Ryzen 5 3500U
Merhaba, GTA IV oynarken oyunun ortasında bu mavi ekran hatasını aldım. Minidump dosyasını WinDbg programı ile açmaya çalıştım ancak "hr = 0XD000011e" kodlu hatayı aldım ve açamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Minidump

Son düzenleyen: Moderatör:
Dump dosyasını klasöre kopyalamak yerine taşıyın. Ardından tekrar link paylaşın. Şu an paylaştığınız dump dosyası açılmıyor.

Dump dosyasını klasöre kopyalamak yerine taşıyın. Ardından tekrar link paylaşın. Şu an paylaştığınız dump dosyası açılmıyor.

Şu an evde değilim eve geçince atacağım, ancak hepsini denedim ben de açamadım. Normal dizinde açmaya çalıştım olmadı, masaüstüne kopyaladım olmadı. Kopyayı silip direkt masaüstüne attım yine olmadı. Dosyanın bozuk oluşma ihtimali var mı?

Şu an evde değilim eve geçince atacağım, ancak hepsini denedim ben de açamadım. Normal dizinde açmaya çalıştım olmadı, masaüstüne kopyaladım olmadı. Kopyayı silip direkt masaüstüne attım yine olmadı. Dosyanın bozuk oluşma ihtimali var mı?
Var fakat gördüğüm kadarıyla dosyanın kendisini koymamışsınız klasöre. Direkt olarak taşıma işlemiyle klasöre atıp öyle deneyin. Öyle de olmuyorsa döküm sıkıntılıdır. Tekrar oluşmasını bekleyeceğiz.

Geri
Yukarı