Çözüldü GTA 4 "Seculauncher failed to start application 2000" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 4 yükledim sistemime. Hani Razor 1911 yazısı geldikten sonra açılması lazım ya, orada bu hatayı alıyorum "Seculauncher: failed to start application 2000"

Sizce çözümü nedir bu işin ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun eksik DLL dosyasından kaynaklanıyor. Oyunla birlikte gelen Visual C++ 2005'in sorunsuz kurulması gerekiyor. Windows'ta izin sorunu olduğundan kurulum başarısız oluyor ve oyun açılmıyor.

Q: I get the error message 'SecuLauncher: failed to start application. [2000]'
A: Please note that this is a common issue when the Visual Studio C++ redistributable and/or Microsoft .NET Framework 3.5 was not installed properly.

1. To solve the issue, please open your Windows Explorer/My Computer and switch to the following directory on the
    'Grand Theft Auto IV' Disc #1: e.g. E:\GTAIV\Redistributable\.

If you own the Steam download version, please open your installation path of 'Grand Theft Auto IV':
    e.g. C:/Progra...steamapps/common/grand theft auto iv/installers.

In that folder you will find a file called 'vcredist_x86.exe'. Please execute this application and follow the installation wizard.

2. Please also download and install the latest version of Microsoft .NET Framework 3.5.

After you have successfully installed the Visual Studio C++ redistributable and Microsoft .NET Framework 3.5 please perform the recommended reboot. 'Grand Theft Auto IV' should start fine now.
Oyunu sil sonra tekrar kur şuna dikkat et:
C: diskine kurduysan D: diskine kur ya da D: ye kurduysan C: ye kur.

Eğer harddiskin tek bölümse harddiskini biçimlendirmekten başka çaresi yok. Yani format atıp Windows'u tekrar yükle harddiski iki parçaya ayır.

Windows kurulduktan sonra D: DİSKİNİN üzerine sağ tıklayıp biçimlendiri seç, Hızlı biçimlendir işaretini kaldırıp biçimlendir.

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar Windows XP SP3 vardı. Ondan rahat bi şekilde sıfır hata vermeden açtım oyunu hatta tüm güncellemelerini yaptım. Ama bu Windows 7 ultimate 64 bit ve win 8.1 pro 64 bitte bu hatayı alıyorum. Çözümünü araştırdım, her şeyi yaptım ama olmadı. En son technopat ailesine başvurdum yardım edebilecek misiniz?

hata.jpg

Oyun Windows XP'de sorunsuz açılırken hala Windows 8 ve 7 gibi sürümlerinde seculauncher hatası veriyo.

+ C++ tüm sürümlerinin yükledim
+ Net Fremevork tüm sürümleri yüklendi
+ Game For Live son sürüm yüklendi
+ 1.0.7.0 partch+crack i yapıldı

Hala aynı hata bizimmi yannışımız var?

Oyunu orijinal alırsan bu tür sorunlarla karşılaşmazsın. Kullandığın Crack'ten kaynaklanıyor sorun. Windows 8.1'de sorunsuz çalışmakta GTA 4. Oyun Steam'de 8 TL'ye satılmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar benim gta 4 vardı. Format attıktan sonra steam oyunu installadı. Ama açarken pay offline a tıklıyorum ve şu hatayı alıyorum. Seculauncher failed to start application 2000 . Sizce neden offline oynadığım için mi ?

Abi başlığı yanlış atmışım GTA 4 olacaktı :D GTA 4 te de online oldum ama hala aynı hata oluyor sanırım format attığımdan dolayı oyunu tekrar yüklemem gerekiyor

Grand Theft Auto IV seculauncher failed to start application. 2000 hatasını veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı