GTA 4 sevilmeme nedeni

Optimizasyonu yok.
Garip animasyonları var.
İnsanların gerçekçi dediği ama hantal mekanikleri var.
Yapay zeka iyi değil.
Renk paleti güzel değil.
Önceki oyunda olan çoğu özellik yok.
GTA ruhu yok.

Ben şahsen GTA 3'ten itibaren tüm GTA serilerini seviyorum hepsini oynadım tabii GTA 5 başka. Sizde neden GTA 4 sevilmiyor?
Kardeşim şu yüzden rockstar en iyi mekanikleri ve mükemmel yapay zekası ile gta4'e mükemmel bir imza attı. Ama bizim gibi oyun beğenmeyen türkler büyük ihtimal şöyle söylediler:biz çok güzel oyun görmeye alışık değiliz ve en az bi 30 veya 40 bug olmalı ölünce gülmeliyiz. Ve bunu rockstar games'e attılar rockstar games ise iyi oyun yaptık yaranamadık bari içinde buglar olan bir gta oyunu yapalım dediler ve gta5'i çıkardılar. Bölye bir hikayesi var gta4'ün. Ama kim ne derse desin gta4 tamam biraz kötü oyun olabilir. Nedenmi gta4 gri bir dünyaya sahip. Sana oynamanı tavsiye ettiğim gta4 oyunları şunlar: Gta The Ballad Of Gay Tony ve The Lost And Damned bunlar efsane oyunlar. Teşekkürler. ☆

Aslında araba sürmesi zor değil. Sadece yeni nesil GTA 5'de son hızda kolayca dönmeye alıştığı için GTA 4 gibi fizikleri oldukça iyi bir oyuna tabi kötü der.
Yeni nesil :D ?
Ben GTA 4'e GTA 5'den gelmedim ki GTA:SA'dan geldim.
Ki GTA:SA'da sürüş GTA 4'den daha keyifliydi, GTA 4'de arabalar çok savruluyor, gerçekci olabilir ama çok keyifsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı