Mansur Yavaş'ın sevilmeme sebebi nedir?

Kim sevmiyor ada mı? Muhazakarlar tarafından bile sempatik bulunuyor. Milliyetçi geçmişinden dolayı bazı malum partililer tarafından sevilmiyor sadece.

Ahaber izleyen kitle nefret ediyor. HDP tarafı nefret ediyor etsin zaten. CHP içinde de sevilmiyor dedikoduları vardı. Hatta önümüzde ki belediye seçimlerinde olmayacağı konuşuluyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeterliliği tartışılmaz bile.

45. saniyeye bakın.

Hocam sanki biraz geçiştirme amacıyla söylenmiş.
Orada siyasinin fikir çatışmasına girmesini beklemezsin zaten. İnşallah, aynen ve sağ olun diyerek yürüyor bütün yolu.

Ahaber izleyen kitle nefret ediyor. HDP tarafı nefret ediyor etsin zaten. CHP içinde de sevilmiyor dedikoduları vardı. Hatta önümüzde ki belediye seçimlerinde olmayacağı konuşuluyordu.

Ahaber izleyen kitle nefret etmiyor. Kendi çevremdeki bazı koyu malum partililer bile aday olsa belki oy veririz diyor. Tek HDP tarafında sevilmiyor.

Hocam sanki biraz geçiştirme amacıyla söylenmiş.
Orada siyasinin fikir çatışmasına girmesini beklemezsin zaten. İnşallah, aynen ve sağ olun diyerek yürüyor bütün yolu.
Cumhurbaşkanı açıklama yapacak seviyeye gelmiş bu durumda. O denli ciddi bir sorunu geçiştirmek mantıklı mı? Bence değil. Bu adam cumhurbaşkanlığına aday olabilecek kişilerde en üst sırada. Bu adam ileride cumhurbaşkanı olsa yine mi geçiştirecek? Şahsen böyle konularda kendini göstermeli ki ben bu adama oy vereyim. Seçim öncesi böyle geçiştirmelerle adamı tanıyamıyoruz karakteristlik olarak. Şahsen siyasetçi olan bir insanı tanıyamıyorsam onu sevmem. Ne yapacağı belli değildir çünkü. Belirsiz bir insanı kim neden sever orası benim açımdan muamma bir soru. Yani uzun lafın kısası böyle durumlarda kendini gösterseydi sevecektim, bb'da yaptıkları o adamı sevmeme yetmez. Yapması gerekenleri yapıyordur çünkü.

Cumhurbaşkanı açıklama yapacak seviyeye gelmiş bu durumda. O denli ciddi bir sorunu geçiştirmek mantıklı mı? Bence değil. Bu adam cumhurbaşkanlığına aday olabilecek kişilerde en üst sırada. Bu adam ileride Cumhurbaşkanı olsa yine mi geçiştirecek? Şahsen böyle konularda kendini göstermeli ki ben bu adama oy vereyim. Seçim öncesi böyle geçiştirmelerle adamı tanıyamıyoruz karakteristlik olarak. Şahsen siyasetçi olan bir insanı tanıyamıyorsam onu sevmem. Ne yapacağı belli değildir çünkü. Belirsiz bir insanı kim neden sever orası benim açımdan muamma bir soru. Yani uzun lafın kısası böyle durumlarda kendini gösterseydi sevecektim, Bb'da yaptıkları o adamı sevmeme yetmez. Yapması gerekenleri yapıyordur çünkü.

Anladım, peki HDP'nin mansur'u desteklememesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anladım, peki HDP'nin mansur'u desteklememesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Şahsen Mansur Yavaş'ı Mansur Yavaş olarak değil, CHP olarak görüyorlar bence. Tabi şöyle diyeyim, ben dediğiniz partinin çıkarları uyuşsa dahi bir partiyle anlaşabildiğini hala görmedim. Yavaş'ı adım adım ne söylemiş diye takip etmediğim için dediklerim mantıksızsa af ola.

Yeni konular

Geri
Yukarı