GTA 4 sevilmeme nedeni

Atmosfer kötü diyenler pek dersine çalışmamış. Bir kere GTA 5 yaz mevsiminde geçiyor. GTA 4 kış ya da sonbahar. Kışın hava nasıl boğucu, kapalı ve kasvetli oluyorsa oyunda da öyle. Hiç mi NPC'lerin giyimine bakmadınız. Daha duygusal bakanlar Niko'nun şehri görüşünü yansıtıyor diyor ama asıl sebep mevsim gençler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atmosfer kötü diyenler pek dersine çalışmamış. Bir kere GTA 5 yaz mevsiminde geçiyor. GTA 4 kış ya da sonbahar. Kışın hava nasıl boğucu, kapalı ve kasvetli oluyorsa oyunda da öyle. Hiç mi NPC'lerin giyimine bakmadınız. Daha duygusal bakanlar Niko'nun şehri görüşünü yansıtıyor diyor ama asıl sebep mevsim gençler.
Atmosfer konusunda bence gayet güzel, mekanikler iyi ama bir görevi yanlış yapınca en baştan oraya gitmek insanı çok sıkıyor. Ondan önce çıkan GTA San Andreas ta bile görevi yanlış yapınca arabaya binince bir tuş ile görev yerine götürüyordu. GTA 4 te bildiğin bir işkence bu.

Beni en çok sinir eden bu oyunda bazı meşhur görevler var, internette çıkar karşınıza. Loading ekranında takılan, geçirmeyen. Hala yıllar geçti unutmadım TBOGT'ta no 3 diye bir görev var. Yemin ediyorum bu görevdeki loading sorununu çözene kadar anam ağladı. Hala nasıl çözdüm bilmiyorum şansa. Her defasında tekrar tekrar yapmaktan o gıcık moriyi dinlemekten delirecektim. Yazın TBOGT No 3 loading issue diye, çıkar büyük ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundaki buglar (bu yüzden DLC'yi oynayamadım), optimizasyon sorunu, ve bölümlerin ''şuraya git bunu öldür geri gel'' tarzında olması, oyunu insanların gözünde düşürüyor.

Oyundaki buglar (bu yüzden DLC'yi oynayamadım), optimizasyon sorunu, ve bölümlerin ''şuraya git bunu öldür geri gel'' tarzında olması, oyunu insanların gözünde düşürüyor.

Tüm GTA oyunları bu mantığın üzerine kurulu zaten? Ayrıca ben defalarca bitirdim bu oyunu ve ne optimizasyon sorunu ne de bir bug gördüm.

Atmosfer konusunda bence gayet güzel, mekanikler iyi ama bir görevi yanlış yapınca en baştan oraya gitmek insanı çok sıkıyor. Ondan önce çıkan GTA San Andreas ta bile görevi yanlış yapınca arabaya binince bir tuş ile görev yerine götürüyordu. GTA 4 te bildiğin bir işkence bu.
Her görevde yoktu o özellik, 100 görevin 87'sinde tekrar araç sürüyordunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı