GTA 4 sevilmeme nedeni

Benim en çok beğendiğim oyundur tabii beğenmediğim yanları da var. Ben şahsen gerçekçi adam dövüşleri olsun, araba sürme fizikleri, çarpma fizikleri vs oyunda 2008 yılına göre bence çok iyi iş çıkarılmış ama tabii en kötü tarafı bu oyunun optimizasyon sorunu bana kalırsa. Bilgisayarda error olsun grafik ayaları yapmaya çalışmak olsun çok sinirimi bozardı. PS3'te 640P'de çalışıyor o da ayrı bir rezalet ama en azından optimizasyon derdi yok. GTA 4 benim için farklıydı hile girerken bile telefondan rakamlarla girerdik diğer GTA serileri gibi kelime yazmazdık bence farklıydı. Atmosferi boğuktu ama nedense GTA 5'i ben sevemedim pek geceler çok uzun ve fizik yok. GTA4'ün haritası küçük paraşüt yoktu vs bence eksileri bunlar. Sırf o gerçekçi fizik atmosferi için oynanır GTA VC RAGE benim en beğendiğim GTA oyunu bir aratın bilmeyenler için GTA 4 motoru ile vc oynuyorsunuz bence süper şehir de vc olduğu için çok renkli oluyor grafikler ve fizikler de cabası GTA 5 falan yalan dolan bana kalırsa o yamanın yanında. GTA 6'dan beklentilerim fizikleri GTA 4 gibi özgürlükleri ve grafikleri de GTA 5 gibi yapsınlar yeter :)

Vc rage baya iyiymiş be.😃 Bunu GTA 5'e ve GTA SA yapsalar nasıl olur acaba? Vc ye bambaşka bir hava katmış. Siper mekaniği vs.

Optimizasyon ve karanlık ton yüzünden, ayrıca araç fizikleri çok abartılı.

Siz de GTA 5'i fazla savunuyorsunuz.
Hayatımda GTA serisini taş çatlasın 30 saat oynamışımdır. GTA serisi ile çok ilgilenmiyorum. Ancak GTA serisinde oynadığım en iyi oyun 5. oyun. Çoğu bakımdan da 4. oyundan üstün. Havalı olmuyorsunuz GTA IV'ü ölümüne savununca. İstatistikleri zaten kötü bir oyun olduğunu kanıtlıyor ;)

Hayatımda GTA serisini taş çatlasın 30 saat oynamışımdır. GTA serisi ile çok ilgilenmiyorum. Ancak GTA serisinde oynadığım en iyi oyun 5. oyun. Çoğu bakımdan da 4. oyundan üstün. Havalı olmuyorsunuz GTA IV'ü ölümüne savununca. İstatistikleri zaten kötü bir oyun olduğunu kanıtlıyor ;)

30 saatten fazla oynadıgın zaman konuşuruz.

Ben severim GTA4'ü. Sevmeyenler genelde PC'deki optimizasyonu kötü olduğu için, renk paleti çok karanlık olduğu için ve araba sürüş mekanikleri hantal olduğu için sevmez. Ben sürüş mekaniklerindeki gerçekçiliğe bayılıyorum.

Bu sizin görüşünüz. Biz hikaye, fizik gibi şeylerin daha iyi olduğunu söylüyoruz. Ayrıca optimizasyonu kötü diyorsunuz ama ayarlardan düzeliyor. Siz mi söylediniz hatırlamıyorum ama birisi "GTA 5 daha gerçekçi" demiş herhalde hiç oyun oynamamış.
İroni.

Yeni konular

Geri
Yukarı