GTA 4 ve GTA 5 neden Mobile çıkmıyor?

Çok sıkıntı değil O, GTA 3D evreninde sesleri mono yapıp kaliteden kısmışlardı ve boyutları yarı yarıya indi oyunların. Hatta bazı iyileştirmeler bile vardı. GTA 5'te UHD grafikleri kaldırıp müzikleri ripleseler, bir de orijinal Online'sız sürümün boyutu 20-30 GB hatta altında olacak.

Peki 4 ne kadar olur.

PC'de düzgün çalışmayan GTA 4 ile adına sistem toplatan GTA 5'i kaldıracak mobil cihaz var mı piyasada?

Benim daha eski bilgisayar kaldırmıyor bir de 2014 modeldi o. Oyunun 2008'de çıkması ayrı olay.

Benim daha eski bilgisayar kaldırmıyor bir de 2014 modeldi o. Oyunun 2008'de çıkması ayrı olay.
Gta 4 eski sistemlerde daha optimze çalışır. Fakat benim hatırladığım gtx 900 serisinden sonraki bilgisayarlarda optimizasyon sıkıntısı vardır. Mobil versiyonda büyük ihtimal çözerler o konuyu.

Boyutları çok yüksek ve oynatacak telefon yok :D
Ben boyutla alakası olduğunu sanmıyorum. Ne yapıp ne edilir dosyalar sıkıştırılır, içerikler azaltılıp getirilirdi. Bunun örnekleri PUBG Mobile ve Fortnite. Büyük ihtimalle sorun depolamadan daha çok mobil cihazlara oyunları adapte edememeleridir. GTA IV zaten sorunlu bir oyun. Mobile portunu yaparlarken çok uğraşırlar. GTA V desen çok ayrı bir kafada.

Yeni konular

Geri
Yukarı