GTA 4 vs GTA 5

GTA 4 VS. GTA 5

• GTA 4

Oy: 36 46,8%
  • GTA 5

Oy: 34 44,2%
  • Kararsızım

Oy: 7 9,1%

• Oy verenlerin toplamı
    77
Hocam sırf atmosferi iyi olduğu için GTA V diyorsunuz yalnız. Genel olarak oy verin.
Ne bekliyorsun mesela? Grafik desem adil olmaz. Hikaye olarak ikisi de kötü değil ama GTA5 birkaç adım önde. GTA4 karanlık atmosferinden dolayı beni içine çekemedi. Hayır yani iki oyunu da yapan Rockstar, aynı motorla yapıldı. Başka nasıl karşılaştırmalar bekliyorsun ki? Mekanikleri bambaşka değil ikisinin de.

GTA 5'i 3 karakter ile oynadığımız için sevmiyorum. Ben bir karakterin hikayesine yoğunlaşmayı daha çok seviyorum. Ve bir de ben karanlık temalı oyunları çok seviyorum. Mesela Liberty City karanlık bir şehirdi yani o şehirde bir bokluğun olduğunu anlıyordunuz. Mesela Max Payne'nin'de karanlık temasını çok severim.

Ne bekliyorsun mesela? Grafik desem adil olmaz. Hikaye olarak ikisi de kötü değil ama GTA5 birkaç adım önde. GTA4 karanlık atmosferinden dolayı beni içine çekemedi. Hayır yani iki oyunu da yapan Rockstar, aynı motorla yapıldı. Başka nasıl karşılaştırmalar bekliyorsun ki? Mekanikleri bambaşka değil ikisinin de.
Sen bildiğini okumaya devam et.

Geri
Yukarı