GTA 4 Yama Yükleme

@Silinen üye yapan kişinin emeği ne olacak?
Bir gün sen de bir şey yaparsan inşaallah aynısı başına gelir diyeceğim ama sen hiç bir...
Haha ben birşey yapamam kardeşim ama sende yapamazsın onu desteklemiyorum zaten kendim free to play tarzı oyun oynayan biriyim gereksiz ön yargılısın sen küçükken hiç torrentten oyun indirmemişsin yokluk çekmemişsin belliki belkide yaşın daha küçük zengin çoçuğusun anlayamazsın.

7 yıldan fazla olmuş Technopat ile birlikteliğimiz, doğrudur :) Burada bulunmaktan daha fazla haz duyuyorum her geçen gün. Ancak korsan oyun ile alakalı bazı eleştiriler üzdü beni.

Biz hiçbir zaman durumu olmayan arkadaşları orijinal oyun satın alması için zorlamadık. Yalnızca kurallar gereği korsan oyun noktasında destek sağlayamıyoruz. Ki zaten etik olan da budur.

Torrent sayfalarında gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler zaten mevcut. Zamanında bizler de bu tip sayfalardan oyunlar indirip oynadık; canlı örneği konu içerisinde mevcut :) Ancak imkanımız olduğunda da bu oyun şirketlerine olan borcumuzu ödedik :)

@Silinen üye ben de torrent kullandım burada anlaşalım ama adamların hakkını yiyip bir de üstüne çöp demen hiç doğru değil. Sen bir oyun yapsan ve kimse para vermese ne hissedersin? Bence cevap belli.

@Silinen üye ben de torrent kullandım burada anlaşalım ama adamların hakkını yiyip bir de üstüne çöp demen hiç doğru değil. Sen bir oyun yapsan ve kimse para vermese ne hissedersin? Bence cevap belli.
Derken o manada demedim SP oynanan oyunlar çabuk unutuluyor çabuk sıkılıyorsun ama hem SP hem MP modu olan oyunu 1 2 sene garanti sıkılmadan oynuyorsun alınacaksa iki moduda olan oyun alınmalı demek istemiştim sen o kelimeyi yanlış anlamışsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı