GTA 4 Yanıt Vermiyor

MR_AhmetAydin

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu 2-3 gün önce indirimle Steam'den aldım. Açılırken sürekli takılıyor. Daha önce korsanını oynadığımda sorunsuz açılıyordu. Bazen siyah ekranda kalıyor. Bazen başlangıçtaki yazılarda kalıyor. Bir ara sorunsuz açılmıştı. Ama nasıl olduğunu anlamadım. Görev yöneticisine baktığımda ise yanıt vermiyor olarak gözüküyor.
Az önce şunu farkettim ve birkaç kere deneyince de başarılı oldum. Klavyenin tüm tuşlarına basınca oyun açılıyor. Ama normal bir şekilde açılmıyor.

Son düzenleme:
Oyunu 2-3 gün önce indirimle Steam'den aldım. Açılırken sürekli takılıyor. Daha önce korsanını oynadığımda sorunsuz açılıyordu. Bazen siyah ekranda kalıyor. Bazen başlangıçtaki yazılarda kalıyor. Bir ara sorunsuz açılmıştı. Ama nasıl olduğunu anlamadım. Görev yöneticisine baktığımda ise yanıt vermiyor olarak gözüküyor.
Az önce şunu farkettim ve birkaç kere deneyince de başarılı oldum. Klavyenin tüm tuşlarına basınca oyun açılıyor. Ama normal bir şekilde açılmıyor.
Oyunun exe dosyasına sağ tık ordan özelliklere tıkla uyumluluk sekmesinden tam ekran iyileştirmesini devre dışı bırak seçeneğini işaretle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı