GTA 4'ün karışık olması

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba yeni bir sistem aldım ve ilk defa GTA 4 oynadım GTA 5'te kaldırıyor sistemim ama herkes GTA 4'ün mekaniklerini övdüğü için onu denemek istedim önce ama oyun çok karışık geldi mesela GTA San Andreas'ta arabaya enter tuşu ile biniyordum bunda F tuşu ile ayarları kurcaladım biraz normalde her oyunda tuş ayarı olur ama bunda bulamadım. Ek olarak oyun biraz renkleri soluk onun için bir mod veya ayar var mı renkleri böyle canlandırmak için oyun Steam'da uyumlu olursa sevinirim.

Merhaba yeni bir sistem aldım ve ilk defa GTA 4 oynadım GTA 5'te kaldırıyor sistemim ama herkes GTA 4'ün mekaniklerini övdüğü için onu denemek istedim önce ama oyun çok karışık geldi mesela GTA San Andreas'ta arabaya enter tuşu ile biniyordum bunda F tuşu ile ayarları kurcaladım biraz normalde her oyunda tuş ayarı olur ama bunda bulamadım. Ek olarak oyun biraz renkleri soluk onun için bir mod veya ayar var mı renkleri böyle canlandırmak için oyun Steam'da uyumlu olursa sevinirim.

Ekran kartınız AMD ise ekran bölümünden oynun doygunluğunu arttırabilirsin NVIDIA da aynı erkan bölümünden yapabilirsiniz renklendirmeyi.
AMD Radeon Software ile.
NVIDIA Denetim Masası'ndan.
Ve GTA 5 de de arabaya F ile biniliyor.

Tuş ayar menüsü vardı yanlış hatırlamıyorsam. Evet mekanikleri iyi ama optimizasyon yerlerde ve çok kasvetli bir havası var. Ayrıca hikayesi için de oynanır.

Öncelikle oyunu ve DLC'lerini 2 kere bitirdim. Oyun karanlık ama hikayeside öyle. Bir de şu modu öneririm Simple ENB for natural and realistic lighting for GTA 4

Ekran kartınız AMD ise ekran bölümünden oynun doygunluğunu arttırabilirsin NVIDIA da aynı erkan bölümünden yapabilirsiniz renklendirmeyi.
AMD Radeon Software ile.
NVIDIA Denetim Masası'ndan.
Ve GTA 5 de de arabaya F ile biniliyor.

NVIDIA.

Öncelikle oyunu ve DLC'lerini 2 kere bitirdim. Oyun karanlık ama hikayeside öyle. Bir de şu modu öneririm Simple ENB for natural and realistic lighting for GTA 4

Steam'la sorun çıkmaz değil mi?

Tuş ayarı olması gerek. Grafikler için ReShade kurabilirsiniz.

Steam'la sorun çıkarmaz değil mi güvenli?

GTA 4'ün karanlık teması, hikayesiyle örtüşüyor aslında. Niko bellic Amerikan rüyasını yaşamak için geliyor ama başına gelmeyen şey kalmıyor. Görevleri arada kanser etse de bence sağlam bir hikayesi ve atmosferi var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı