GTA 5 %100 Save nasıl yapılır?

Daha fazla  
GTA 5'i 3-4 kere bitirdim ve %100 Save yüklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Güvenilir bir siteden indirdikten sonra Save'i oyuna nasıl yükleyeceğiz? Detaylı şekilde anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'i 3-4 kere bitirdim ve %100 Save yüklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Güvenilir bir siteden indirdikten sonra Save'i oyuna nasıl yükleyeceğiz? Detaylı şekilde anlatır mısınız?

YouTube'da videoları var Save nasıl yapılır diye onların kuruluş yerlerini izle anlarsın.
YouTube'da videoları var Save nasıl yapılır diye onların kuruluş yerlerini izle anlarsın.
Çözüm olarak sağdan işaretlersen sevinirim...

Bu dosyaları indirip belgelerim>rockstargames>gtav>profiles>dosyaadı içine atacaksın. Oyun korsan ise, GTAV Save folder yazıp korsan, orijinal ve diğer dosya konumlarına ulaşabilirsin.

Neyse üşenmeyip araştırdım

Orjinal dosya konumu başta bahsettiğim kısım.

Oyun korsan ise > Gta 5 Save Dosyası Nerede ? Oyun Kayıtları Nasıl Yedeklenir ? 0

@mertpivvo
Hocam dosya indirildi şimdi ne yapacağım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-15_233340.png
    resim_2021-08-15_233340.png
    94,6 KB · Görüntüleme: 542
O dosyalar yok ki.
Bu dosyaları indirip belgelerim>rockstargames>gtav>profiles>dosyaadı içine atacaksın. Oyun korsan ise, GTAV Save folder yazıp korsan, orijinal ve diğer dosya konumlarına ulaşabilirsin.

Neyse üşenmeyip araştırdım

Orijinal dosya konumu başta bahsettiğim kısım.

Oyun korsan ise > Gta 5 Save Dosyası Nerede ? Oyun Kayıtları Nasıl Yedeklenir ? 0

Hocam şu videodan yapsam olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de o videodaki gösterdiği dosyanın içinde bende bunlar var:

Dosya Ekleri

• 1629060573290.png
    1629060573290.png
    185,7 KB · Görüntüleme: 494
O dosyalar yok ki.

Hocam şu videodan yapsam olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de o videodaki gösterdiği dosyanın içinde bende bunlar var:
Olur

Çözdünüz mü? Korsanı yukledım ek taktıgım diske kurdugum için program dosyaları vb yok nasıl yapacagımı bulamıyorum.

Geri
Yukarı