GTA 5 3 Mbps hızla kaç günde iner?

Emirates666

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar GTA 5 silindi tekrar indireceğim kaç haftada iner ya da ayda. İnternet'in hızı 4Mbps ama hiç 4'de çıkmadı en fazla 3, 5 çıktı hep 3'de kalmıyor bazen 2'ye iniyor kurban bayramına kadar inermi cevaplayan herkese teşekkürler.

Kardeş o değişebilir paketin kaç Mbps olduğuna bağlı her Mbps 8 bite bölmen lazım yani bende 8 download var 8 Bit olduğu için 1Mbps iniyor Steam üzerinden akşam bırakırsan daha hızla iner ben Payday 2 yüklemişitim 20 GB 4 saatte indirdi.

Hala Mbps ile MBps'in farkını bilmeyenler var.
Epic abimiz 94 GB diyordu indirme miktarı için. Bu durumda 3,5 Mbps için 61 saatten biraz fazla, 3,5 MBps için ise 7,5 saatten biraz fazla sürmesi gerek. Tabii indirmenin hiç durdurulmadığı düşünülürse.
Benim de o tip bir hızım var. Gündüzleri aktif olarak interneti kullanmadığımda ve geceleri bırakarak 4 günde indirdim.

Kardeş o değişebilir paketin kaç Mbps olduğuna bağlı her Mbps 8 bite bölmen lazım yani bende 8 download var 8 Bit olduğu için 1Mbps iniyor Steam üzerinden akşam bırakırsan daha hızla iner ben Payday 2 yüklemişitim 20 GB 4 saatte indirdi.

Aslında 10'a bölmek lazım. Benim de 8Mbps hızım ama 800 kb/s ile indiriyorum genelde 10'da 1'i oluyor diye biliyorum.

Aslında 10'a bölmek lazım. Benim de 8Mbps hızım ama 800 kb/s ile indiriyorum genelde.
Hayır 8'e bölmek gerekiyor. Çünkü sizin hızınız değil, paketiniz 8 Mbps. Size gelen hız 6-6,5 Mbps şeklinde.
Benim de paketim 16 Mbps ama aldığım hız 3,5. Sizin dediğiniz şekilde yaparsam vadettiğiniz hızın çeyreğini alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı