GTA 5 300 bin dolar için Amazon Prime alınır mı?

8 TL'ye 300K bir şey değil al. Kasıla kasıla o dediğim rakama gelirseniz kesinlikle yapın. Başka türlü kasılmanız zor.

Normalde bazı arkadaşlarım hile kullanımı önerdi ama hilenin kötü olup ban yeme riskinden dolayı kendim kasacağım 300 bin GTA 5 parası için alırım herhalde sadece pek bir şey almam oradan sizce 8 TL'ye alınır mı?
Alınmaz efendim , hileler çok basit zaten bir tuşa basıyorsun 300 milyonun oluyor , 1 yıldır oynuyorum 245m ye düştüm daha yeni.

Alınmaz efendim, hileler çok basit zaten bir tuşa basıyorsun 300 milyonun oluyor, 1 yıldır oynuyorum 245m ye düştüm daha yeni.

Ama ban yemekten korktuğumdan dolayı alasım geldi ( 2 arkadaşım banlandı daha bugün)

8 TL'ye 300K bir şey değil al. Kasıla kasıla o dediğim rakama gelirseniz kesinlikle yapın. Başka türlü kasılmanız zor.

Hocam aldım bu ne zaman gelir?

Son düzenleme:
Ama ban yemekten korktuğumdan dolayı alasım geldi ( 2 arkadaşım banlandı daha bugün)

Hocam aldım bu ne zaman gelir?

300knın ne zaman geleceği hakkında bilgim yok maalesef.

Hocam 300K para mı o oyunda yahu 🤨 Haftalık etkinlikleri takip et, 2x veren görevler oluyor, 1 saat yaparsın kazanırsın o parayı. Zaten oyunda para kazanmanın yolu çok. Hileyle hiçbir eğlencesi kalmaz nasıl yapıyolar anlamıyorum.

Ayrıca zannedersem Prime önümüzdeki ay sağlam oyunlar verecek almayı unutma 😉

Geri
Yukarı