GTA 5 75 Hz'de siyah ekranda kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

lobstergang

Decapat
Bilgisayarımı sıfırladım ve monitörü 75 Hz'e kurmayı unuttum ve GTA 5'i 75 Hz seçeneğini seçerek oynamayı denedim. İlk başta sorun yoktu ancak Alt Tab attım ve sonrasın oyunun ekranı tamamen siyaha döndü ses ve arayüz vardı ancak göremiyordum. Oyunu kapatıp açtım baştaki Rockstar introsunu görüyordum ancak daha sonrasında ekranım tamaen siyah oluyordu ve hiçbir şekile düzeltemiyordum ve sonra bilgisayarımın monitörünü ayarlardan 75 Hz'e çektim ve yeniden başlattım ancak sonuç hala aynı. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. İyi akşamlar.

GeForce Expereince onu 2K gibi bir çözünürlüğe alıyor olabilir, çünkü bende de öyle bir sorun oldu. Monitör 900P ama 1080P'ye alıyor. Böylece göstermiyor oyunu, GeForce Expereince'ye girin, sonra oradan ayarları yapın çözünürlüğü 1920x1080'e alın eğer olursa "çözüldü" olarak işaretleyin.

GeForce Expereince onu 2K gibi bir çözünürlüğe alıyor olabilir, çünkü bende de öyle bir sorun oldu. Monitör 900P ama 1080P'ye alıyor. Böylece göstermiyor oyunu, GeForce Expereince'ye girin, sonra oradan ayarları yapın çözünürlüğü 1920x1080'e alın eğer olursa "çözüldü" olarak işaretleyin.

Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı