GTA 5 açınca "steam_api64.dll bulunamadı" hatası

astronautinocean

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTA 5'i açmaya çalıştığımda fotoğraftaki gibi bir hata veriyor.

Ekran Görüntüsü (235).png

Oyununuz orijinal mıydı?

Orijinal değil ise bu steam_api64.dll hatasını vermesi muhtemelen. Orijinal ise dosyaları doğrulayıp girin olmaz ise oyunun dosya konumunda olan Launcher'ı çalıştırıp girin.

Oyununuz orijinal mıydı?

Orijinal değil ise bu steam_api64.dll hatasını vermesi muhtemelen. Orijinal ise dosyaları doğrulayıp girin olmaz ise oyunun dosya konumunda olan Launcher'ı çalıştırıp girin.

Orijinal.

Launcher ile girince yine aynı hatayı veriyor dosya bütünlüğünü doğrulamayı deniyorum.

Tamamdır o zaman. Deneyin olmaz ise rapor alın, steam_api64.dll hatası ile ilgili belki raporda herhangi bir ipucu bulabiliriz.

Rapor alabilirsiniz:

Hocam 10 dakikadır bekliyorum hala %0 doğrulandı nedenini anlamadım.
Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar?

Son düzenleme:
Kusura bakmayın hocam.

Garip,
Oyununuzda orijinalmiş Steam_api64.dll birçok klasörde de eksik gösteriyor. Fakat bunların hangi paket ile geldiği ve nasıl çözüldüğüne dair fikrim yok. Oyun klasöründe de eksikli bir şekilde gösteriyor.

Hocam 10 dakikadır bekliyorum hala %0 doğrulandı nedenini anlamadım.

Doğrulama yaptınız mı? İnternetinizin hızına bağlı olarak değişir o. Ve biraz oyunun boyutu yüksek, o yüzden normal diyebiliriz.

C:\Windows\System32\steam_api64.dll C:\Windows\System\steam_api64.dll C:\Windows\steam_api64.dll
Zaten bu dosyalar bende de yok. Olsa bile bunlarla alakalı mı, bilmiyorum.

Bunların nasıl yüklendiğine dair bir fikrim maalesef yok, elle DLL atmayın. Farklı hatalara sebep olabilir.

Bu ve bunun gibi .DLL oyunu doğrulayınca gelmesi lazım, farklı .DLL dosyaları da eksik gösteriyor nedense.
D:\SteamLibrary\steamapps\common\Grand Theft Auto V\steam_api64.dll
Başka bir şey bilemiyorum maalesef hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı