GTA 5 Activation code hatası

Yağızzizek

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, GTA 5'i orijinal olarak indirdim ve activation kodunu girmiştim. Her girişimde otomatik girerdi sonra en ünlü polis olma modunu indirdim sonra Online'a tekrar girmek istedim sildim modları temizledim iyice oyuna girdiğimde activation code dedi Code'u girdim ama code already use hatası verdi.

Merhabalar gta 5 i orijinal olarak indirdim ve activation kodunu girmiştim her girişimde otomatik girerdi sonra en ünlü polis olma modunu indirdim sonra online'a tekrar girmek istedim sildim modları temizledim iyice oyuna girdiğimde activation code dedi code'u girdim ama code already use hatası verdi
Arkadaşlar sorunu buldum benimle aynı hatayı alanlar anlattıklarımı uygulayabilir oyunu steamden aldıysanız ve benim gibi mod kurup, temizlediyseniz sonradan "steam_api64.dll"i silmiş olabilirsiniz bunun 2 çözümü var oyun dosyalarını yedekleyip dosyaları tarayabilirsiniz olmayan dosyalar geri eklenir 2. Si eğerki çöp kutusundan silmediyseniz steam_api64.dll i alın oyun içi klasorüne geri atın sorun çözülüyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı