GTA 5 alınır mı?

Arigeo

Decapat
Merhaba bir aralar Epic'te GTA 5 dağıtıyorlardı ama ben kaçırdım arkadaşım sağ olsun 3 hesaptan almış birini bana verdi bütün görevler yapılmış para hilesi falan basmış :D ama ben oyuna baştan kendi hesabımda başlamak istiyorum Steam'den almayı düşünüyorum 70 TL'ye sizce mantıklı mı? Hem de hesap dizmek için.

Merhaba bir aralar Epic'te GTA 5 dağıtıyorlardı ama ben kaçırdım arkadaşım sağ olsun 3 hesaptan almış birini bana verdi bütün görevler yapılmış para hilesi falan basmış :D ama ben oyuna baştan kendi hesabımda başlamak istiyorum Steam'den almayı düşünüyorum 70 TL'ye sizce mantıklı mı? Hem de hesap dizmek için.
Eğer online oynayacaksan bilemiyorum. Çünkü ben en son online oynadığımda her zaman hile geliyordu.

Eğer sistem iyiyse ve istiyorsan alınır. GTA5 güzel oyun. Ama save falan silinmiyor mu? Bilmiyorum öyle oluyor mu diye ama bence almadan önce her şeyi deneyin. En son çare alırsınız. İnternette vardır zaten bir sürü video onlara göz atabilirsin.

Hikaye olarak elinde hesap varsa sıfır kayıt açıp bitirmeye bak. Ama çok oyunculu girmeyi düşünüyorsan orası senin bileceğin iş. Ben senin yerinde olsam 70 TL'yi çöpe atmazdım. Hazır elimde hesap varken hikayeyi temiz şekilde bitirirdim, zaten çok oyunculu oynarken herkes hile basmış ve oyunun babası olmuş oluyor. Yani ben eğlenemedim.

70 TL ile Steam'de çok güzel paketler, oyunlar, DLC'ler var. Eğer ki fikrini değiştirirsen konu aç.

Hocam Online oynayacaksanız yeni karakter oluşturun. Offline oynayacaksanız da yeni Save açın. Bence yeniden almanıza gerek yok.

Hocam oyunu çok bilmiyorum malum parası seviyesi falan ben uğrasmadan önume sunuldu bundan memnun değilim ama arkadşım bir de kız karakter açmış yanlış anlamayın cinsiyetçi değilim ama onları falan değistirebiliyor muyuz?

Geri
Yukarı