GTA 5 Amazon Prime ödülleri gelmedi

Umut05580

Hectopat
GTA 5'te Amazon Prime aldım. Parası bana gelmedi. Arkadaşıma sordum. Direkt 1M geldi dedi. Siteye girdim. GTA Online kısmında profil bağlantısında soru işareti var. Play tutorial gibi bir şey yazıyor. GTA Online tutoriallarına da giremiyorum. 45 saatim var. 41 Level'im. Nasıl alabilirim o 1M'yi?
Mesela Red Dead Online, PC, Xbox, kısmı çarpı halinde. GTA Online Xbox, çarpı. PC soru işareti, altında tutorial falan yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Bir Denizaltı Radarı İstasyonu alın ve GTA Online oynadığınız her ay yaklaşık GTA$1.000.000 kazanın; sadece Prime üyeleri içindir"

Prime Gaming

Haftada $200.000 geliyor hesabınıza. Yaklaşık demesinin sebebi ay içerisindeki hafta sayısıdır. Tabii bu süre içerisinde Prime aboneliğiniz de devam etmeli.

GTA 5'te Amazon Prime aldım. Parası bana gelmedi. Arkadaşıma sordum. Direkt 1M geldi dedi. Siteye girdim. GTA Online kısmında profil bağlantısında soru işareti var. Play tutorial gibi bir şey yazıyor. GTA Online tutoriallarına da giremiyorum. 45 saatim var. 41 Level'im. Nasıl alabilirim o 1M'yi?
Mesela Red Dead Online, PC, Xbox, kısmı çarpı halinde. GTA Online Xbox, çarpı. PC soru işareti, altında tutorial falan yazıyor.

1M Epic'in hediyesiydi Amazon Prime'nın değil arkadaşların dediği gibi haftalık 200 bin veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı