Çözüldü GTA 5 Amazon Prime'dan alınan denizaltı nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şu an Amazon Prime'ın verdiği ödülü kontrol ettim; Kosatka adlı bir denizaltı geldi oyuna, verdiği ödül denizaltını modifiye ederken Radar istasyonuna para ödememek. Kosatka'yı Warstock'tan satın alma ekranına gir, radar istasyonunu seçersen 0$ isteyecek senden. Olay bundan ibaret.

RuLingofAlgos

Centipat

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
Tek kişilik denizaltından mı bahsediyorsun, yoksa yeni soygun görevlerini yapmak için kullandığımız büyük denizaltı mı? Küçük olanı Pegasus'dan, ötekini ise M'ye basıp Services'dan seçmen gerekiyor.

Tredarc

Centipat
Makaleler
1
Şu an Amazon Prime'ın verdiği ödülü kontrol ettim; Kosatka adlı bir denizaltı geldi oyuna, verdiği ödül denizaltını modifiye ederken Radar istasyonuna para ödememek. Kosatka'yı Warstock'tan satın alma ekranına gir, radar istasyonunu seçersen 0$ isteyecek senden. Olay bundan ibaret.

Çözüm
KS
B

bugraatilla

Centipat
Makaleler
1
Yer
Maldivlerde 26 Tane Sevgilisiyle Güneşleniyor

Tamamdır, teşekkür ederim. Daha o kadar zengin değilim :D.

Yukarı