GTA 5 "an error has occured" hatası

Selim1663

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler.
Dün Epic Games üzerinden GTA 5 yükledim fakat "an error has occured" isimli bir hata almaktadayım. Tek muzdarip olan da ben değilim gibi gözüküyor. Konu olarak birçok başlık açılmış fakat bir bileni yok. Umarım yardımcı olacak biri vardır.

GTA 5'i Epic Games üzerinden başlatmaya çalışınca "an error has occured" diye başlayan benzer 4 uyarı aldıktan sonra 5. olarak da "unable to launch Game, please verify your Game data" adlı uyarıyı almaktayım.

Şimdiden teşekkürler...

Dosya Ekleri

• 3.PNG
    3.PNG
    47,9 KB · Görüntüleme: 55
  • 4.PNG
    4.PNG
    93,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 2.PNG
    2.PNG
    68 KB · Görüntüleme: 35
  • 5.PNG
    5.PNG
    87,9 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler.
Dün Epic Games üzerinden GTA 5 yükledim fakat "an error has occured" isimli bir hata almaktadayım. Tek muzdarip olan da ben değilim gibi gözüküyor. Konu olarak birçok başlık açılmış fakat bir bileni yok. Umarım yardımcı olacak biri vardır.

GTA 5'i Epic Games üzerinden başlatmaya çalışınca "an error has occured" diye başlayan benzer 4 uyarı aldıktan sonra 5. olarak da "unable to launch Game, please verify your Game data" adlı uyarıyı almaktayım.

Şimdiden teşekkürler...

Rockstar Games Launcher'i açın Social Club hesabınıza giriş yapın giriş yaptıktan sonra oyunlar bölümünde GTA 5'i göreceksiniz play on Epic yazısı çıkması lazım ona basıp bekleyin Epic ekranında ekrana bir yazı gelirse Switch account u seçin ve oyununuz açılsın.

Rockstar Games Launcher'i açın Social Club hesabınıza giriş yapın giriş yaptıktan sonra oyunlar bölümünde GTA 5'i göreceksiniz play on Epic yazısı çıkması lazım ona basıp bekleyin Epic ekranında ekrana bir yazı gelirse Switch account u seçin ve oyununuz açılsın.
Hocam ben zate direkt rockstar games launcher i açamıyorum bu hatayı orda veriyor

Fosil işletim sistemi kullanmayın, sistemlerinizi Windows 10'a yükseltin tekrar deneyin.
Sebebi nedir bilmiyorum sistemim orta seviye bir sistem olmasına rağmen windows 10 a yükselttiğimde kaldırmadı ona sinirlenerek yedi kurdum inanır mısınız bilmem

Geri
Yukarı