Çözüldü GTA 5 araba hasar almıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OmerBRN

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara/Mamak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 4460 3.20GHz
GTX960 (2GB) Ekran Kartı
DDR3 8GB 1600MHz RAM
256SSD(SAMSUNG) , 320HDD(WD BLUE)
Gigabyte Z97X Gaming 3
Herkese selam. Bu sıralar hiç olmadigim kadar aktifim. Her neyse konuya geçeyim. Dün maalesef crack bir şekilde GTA 5 yükledim, sorun yok oyun gayet güzel çalışıyor fakat oyuna Menyoo trainer kurduktan sonra arabam ile her yerde carpiyorum araba hasar almıyor. Sizce ne yapmalıyım?(NOT: Bu arada neden crack kullanıyorum, son sürümü bilgisayarım kaldırmıyor yoksa Epic Games üzerinden bedava olduğunda almıştım.) Yardımcı olanlara teşekkür ederim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese selam. Bu sıralar hiç olmadigim kadar aktifim. Her neyse konuya geçeyim. Dün maalesef crack bir şekilde GTA 5 yükledim, sorun yok oyun gayet güzel çalışıyor fakat oyuna Menyoo trainer kurduktan sonra arabam ile her yerde carpiyorum araba hasar almıyor. Sizce ne yapmalıyım?(not: Bu arada neden crack kullanıyorum, son sürümü bilgisayarım kaldırmıyor yoksa Epic Games üzerinden bedava olduğunda almıştım.) Yardımcı olanlara teşekkür ederim:)

Modu kaldırman gerek hocam en iyisi olarak arabalar kısmında. GMOD olacak o aktıftır.
Herkese selam. Bu sıralar hiç olmadigim kadar aktifim. Her neyse konuya geçeyim. Dün maalesef crack bir şekilde GTA 5 yükledim, sorun yok oyun gayet güzel çalışıyor fakat oyuna Menyoo trainer kurduktan sonra arabam ile her yerde carpiyorum araba hasar almıyor. Sizce ne yapmalıyım?(not: Bu arada neden crack kullanıyorum, son sürümü bilgisayarım kaldırmıyor yoksa Epic Games üzerinden bedava olduğunda almıştım.) Yardımcı olanlara teşekkür ederim:)

Modu kaldırman gerek hocam en iyisi olarak arabalar kısmında. GMOD olacak o aktıftır.

Çözüm
Son düzenleme:

Geri
Yukarı