GTA 5 araba tavsiyesi

SLAYER15

Hectopat
RC'lerden birini alacağım hangisini almalıyım RC tank mı RC bandito mu RC bandito için arena workshop gerek falan demeyin 3 milyonum var arabamı saattım 2 milyona, bir de 1 milyon verdi oyun 3 milyonum var ne alayım hangisi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
RC'lerden birini alacağım hangisini almalıyım RC tank mı RC bandito mu RC bandito için arena workshop gerek falan demeyin 3 milyonum var arabamı saattım 2 milyona, bir de 1 milyon verdi oyun 3 milyonum var ne alayım hangisi sizce?
RC Bandito derim. Her hafta Time Trial'den 100K kazandırıyor. Diğerinin pek bir olayı yok bana göre.

Haftada bir mi bir de time trial bir görev onu yapmam mı gerek yoksa her hafta 100K'yı hiçbir şey yapmasan da vereiyor mu?
Time Trial bir yarış. GTA Online her hafta 2 Time Trial veriyor haritada. Birisi normal araçlarla yapılıyor. Diğeri de sadece RC Bandito'su olanlara özel.

Mesela normal araç için bu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RC Bandito'ya özel de şu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şuradan her perşembe günü, o haftanın indirimleri, Time Trial'leri vs. paylaşılıyor. Buradan kontrol edebilirsin. İlgili videoları da mevcut.

Mesela bu hafta biten kampanyalar;

Geri
Yukarı