GTA 5 araba sürerken kameranın dönmesi

İşletim sistemi
Windows 10

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Başlığa tam ne yazacağımı bulamadım umarım doğru yazmışımdır. GTA 5'te araba sürerken kamerayı istediğim gibi ayarlıyorum. Ama 2 3 saniye sonra tekrar eskisine dönüyor. Yani çok aşağıda kalıyor. Kamerayı istediğim açıda nasıl tutabilirim?

Sabit kamera olmadığından dolayı arabayla mesela yokuş yukarı çıkarken mouse hareketi yapmazsan ekran yamulur. Mouse ile düzeltmen gerekir. Mouse ile düzeltmeye üşeniyorsan ''C'' tuşuna bas çek yap kamerayı ortalıyor.

Kanka mouse çevirme veya dokunma.

Hayır öyle değil mouse ile istediğim açıyı yapıyorum ama hemen geri değişiyor.
Sabit kamera olmadığından dolayı arabayla mesela yokuş yukarı çıkarken mouse hareketi yapmazsan ekran yamulur. Mouse ile düzeltmen gerekir. Mouse ile düzeltmeye üşeniyorsan ''C'' tuşuna bas çek yap kamerayı ortalıyor.
mouse ile düzelttikten sonra geri değişiyor işte

Hayır öyle değil mouse ile istediğim açıyı yapıyorum ama hemen geri değişiyor.
Çünkü sabit kamera yok oyunda. Araba sürerken mouse ile kamera açısını düzeltmen gerek.

Sabit kamera en son GTA VC ve GTA 3'te vardı.

Mouse ile düzelttikten sonra geri değişiyor işte.
2 mesajdır söylüyorum hocam sebebini. :) Oyunda sabit kamera yok, sürekli mouse ile kamera açısını düzeltmen gerekiyor. Eğer mouse kontrolüne üşeniyorsan 1 kere ''C'' tuşuna bas çek yapman yeterli. Kamerayı ortalıyor anlık olarak. Kamera her bozulduğunda ''C'' tuşuna basabilirsin.

Tekrar konu oluşturamadığım için buraya yazıyorum bir de oyun sesi gelmiyor kapatıp açtım ama düzelmedi nasıl düzeltebilirim?
ESC > Settings > Audio > En üstteki bar ne durumda onu kontrol et. Sıfır ses ayarında olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı