GTA 5 artık 77 TL!

Kalıcı fiyat düşmesi değil yani onu diyorum. İndirim normal.

Online kısmıyla iş yapan bir oyun için normal bir indirim. 8 yaşında oyunu hikayesi ve grafikleri için büyük kitlelere satamazsın, multiplayer oynayanlara artık hitap ediyorsun ve rekabet faktörü var. GTA VI söylentileri iyice artmışken şimdiden kalıcı indirim yapmaları normal, sonrasında büyük bir kitle oraya kayacak.

Online kısmıyla iş yapan bir oyun için normal bir indirim. 8 yaşında oyunu hikayesi ve grafikleri için büyük kitlelere satamazsın, multiplayer oynayanlara artık hitap ediyorsun ve rekabet faktörü var. GTA V'ı söylentileri iyice artmışken şimdiden kalıcı indirim yapmaları normal, sonrasında büyük bir kitle oraya kayacak.

Evet yapabilirler ama yapmıyorlar, kalıcı indirim diye bir şey yok, direkt ürünün fiyatını düşürürler öyle olsaydı. Ama %63 indirim olduğu gözüküyor, ne zaman biteceğini yakında yazarlar.

Epic Games'den bedava almıştım ama Steam'den de almak istiyordum (topluluk ve Shift+Tab) gibi özelliklerden dolayı mükemmel oldu :D acaba daha da düşer mi indirimler gelince.

Yeni konular

Geri
Yukarı