Sniper Elite 5 77 TL

Kesinlikle katılıyorum 77 TL bile vermek istemedim bu oyuna. 549 TL'ye kim alır bilmiyorum.

Arkadaşlar ne kadar oyun kötü bile çıkacak olsa 549 TL etiketiyle çıkmış bir 2022 oyununu 77 TL'ye almak tabii ki mantıklıdır. Hem oyun klasik Sniper Elite işte belli bir kalitenin altında çıkmaz zaten. Ben şahsen 77 TL'ye memnuniyetle aldım ve iyi ki de almışım.

(Bu arada Epic Games platformunda hala 79 TL. Kaçıranlar oradan alabilir büyük ihtimalle oranın da son saatleri.)

Son düzenleme:
Çok eleştirenler de bu oyunu oynamak istiyor ama bunu çok çok ucuza satın alarak yapmak istiyorlar. 549 lira şöyle dursun 77 liraya bile sinirlendiler. Açıkçası 77 liranın çok bi hükmü kalmadı arkadaşlar. Ben öyle düşünüp aldım gerekirse iade ederim dedim. 549 lira ise evet bizlere pahalı.

Bence eleştirmek yerine bekleyin oyun çıksın. Daha sonraki zamanlarda %50'nin üzerinde bir indirim alacaktır. Ama öyle 10 liraya 20 liraya düşmez bilginiz olsun.

Alamayan arkadaşlar kesinlikle üzülmesinler. Sniper Elite 5, önceki oyunları bilenlere Uber süper yenilikler sunmuyor aksine olanı daha güzelleştirme iddiası ile geliyor. Ayrıca illa oynayacağım diyenlerde çıkış gününde direk Game Pass'den oynayabilirler :)

Geri
Yukarı