GTA 5 banlanan Social Club hesabı silindiğinde yeni hesapla giriliyor mu?

ahmetcn1

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart; asrock b550m hdv
işlemci; r5 5600
Ekran kartı; asus dual rx6600 8gb
Ram bellek; gskill flarex 2x8 3200mhz cl16
kasa+psu; msi forge mag 100A
Meslek
yapı denetim şefi
Rockstar Games ile iletişime geçip ban yiyen Social Club hesabımın silinmesini talep etmiştim. Dönüş sağladılar ve onayımı aldılar. Bir sorum olacaktı, ban yediğim hesabı sildirdiğim için yeni Social Club hesabı açtım, bu hesap ile Online girebilecek miyim?

Rockstar Games ile iletişime geçip ban yiyen Social Club hesabımın silinmesini talep etmiştim. Dönüş sağladılar ve onayımı aldılar. Bir sorum olacaktı, ban yediğim hesabı sildirdiğim için yeni Social Club hesabı açtım, bu hesap ile Online girebilecek miyim?

Neden denemiyorsun? Bunu sorsana kadar deneyebilirdin diye düşünüyorum.

Hayır yeni bir Social Club hesabı ya da yeni bir Steam hesabı açıp tekrar oyunu satın alman gerek öyle bir şey olsa zaten oyun satılmaz.

Oynayamazsınız. Her GTA V sadece bir hesap tarafından kullanılabilir. Engellenmiş olan hesabınızı kaldırtmış olsanız dahi yeni bir hesap açarak GTA Online oynayamazsınız. Yeni bir GTA V aldıktan sonra yeni bir Social Club üyeliği almanız gerekiyor.

Neden denemiyorsun? Bunu sorsana kadar deneyebilirdin diye düşünüyorum.

Hesap silinme onayı bugün aldındı ve hesap daha silinmedi. Teşekkürler.
Oynayamazsınız. Her GTA V sadece bir hesap tarafından kullanılabilir. Engellenmiş olan hesabınızı kaldırtmış olsanız dahi yeni bir hesap açarak GTA Online oynayamazsınız. Yeni bir GTA V aldıktan sonra yeni bir Social Club üyeliği almanız gerekiyor.

Teşekkürler. Bu biraz üzdü.

Ne yaptınız bilmiyorum ama keşke yapmasaydınız. Umarım süresiz olarak uzaklaştırılmamışsınızdır.

Hile indirip Online'daki oyuncuların oyunlarını bozmadım. 75 level ve 60milyon para bastım ve perma ban attılar. Başka bir şey demiyorum. Her sunucuda milletin oyununu bozan kişiler hala oyunda.

Son düzenleme:
Hile indirip Online'daki oyuncuların oyunlarını bozmadım. 75 level ve 60milyon para bastım ve perma ban attılar. Başka bir şey demiyorum. Her sunucuda milletin oyununu bozan kişiler hala oyunda.

Onlar Epic Games'de beleş verildiğinde stok yapan kişiler büyük ihtimalle en az o zaman aklım olsaydı vaktim olsaydı 200 adet yapardım ama zahmet de zahmet.

Bende level ve para hilesi yapıp alıncak şeyleri alıp saldım oyunu 5 6 ay kadar ondan sonra uzun süre oynadım ban yemedim değişik bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı