Çözüm GTA 5 bilgisayarı kapatınca yeniden indirme başlama sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kanatsız Kuş

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Evren'de Bir Yer
Arkadaşlar bu konudan birkaç tane açıldı. Bazı arkadaşlarda PC kapatıp açınca indirme 0% oluyor. Bende ilk kapattığımda sorun olmadı ama 2. kapattığımda 50% iken 0 oldu. Şok oldum. Sanırım çözümünü buldum ama emin değilim.

Çözüm:
Bilgisayarı kapatacağımız zaman oyunu indirdiğimiz yeri açıyoruz. İndirmeyi duraklatıyoruz. Bu dosyayı yedekliyoruz. Bilgisayarı yeniden açınca %0 olursa bu yedeklediğimiz dosyayı aynı isim ile aynı yere taşıyoruz. Arkadaşlar denemedim ama bir süre sonra denemem gerekecek. Kesin değildir kapatmak zorunda olanlara bir tavsiye bana mantıklı geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız hocam ben denedim oldu PC'yi kapatmadan önce dosyaları yedekledim yeniden başlattığımda silinmişti. Aynı yere dosyaları kopyaladığımda Launcher okudu ve kaldığı yerden devam etti. Fakat hocam dosyalarını kopyalayıp tekrar atanlar dosyaları görmeyip en baştan indirildiğini de söylüyor kısacası şans meselesi biraz. Oyunun tamamı inincede belki silinebilir mi diye tereddüt ediyorum. Ayarlardan bilgisayar açıldığında Epic Games'i başlat dersek silinmiyor fakat her açılışta başlatmak zorunda mıyım sanki, oyunun silinmemesi için mutlaka bir yere yedekleyin arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı