GTA 5 bu yaz indiriminde 250 altına düşer mi?

QWRTY

Decapat
Daha fazla  
Gençler ben bir konuda yardım almak istiyorum şu an GTA'a 5 279 lira ve almayı düşünüyorum sizce yaz indirimde %62'nin daha altında indirim gelir mi? Bir aklım diyor şimdi al oyna daha düşmez, diğer aklım bekle diyor ama beklersem belki %62 değil de daha da altına gelebilir diye korkuyorum ondan size danışmak istedim.

Teşekkürler.

Sanmiyorum. Belkide bu son fiyat olabilur o yuzden onerim eger paraniz var ise oyunu alin, ama yaz indirimlerine kadar oynamayin. Eger daha fazla indirime girerse iade edip tekrsr alirsiniz.

Sanmiyorum. Belkide bu son fiyat olabilur o yuzden onerim eger paraniz var ise oyunu alin, ama yaz indirimlerine kadar oynamayin. Eger daha fazla indirime girerse iade edip tekrsr alirsiniz.

Teşekkür ederim bende öyle düşündüm arkadaşla günde 30 dk oynayıp bırakmak ondan sonra eğer düşerse daha iade edip yeniden alırım belki o zaman bakarım.

Kanka oyun 176 liramı ne olmuş.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim bende öyle düşündüm arkadaşla günde 30 dk oynayıp bırakmak ondan sonra eğer düşerse daha iade edip yeniden alırım belki o zaman bakarım.

Kanka oyun 176 liramı ne olmuş.
Evet fiyati yanlis girildi ve ilk 30 dakika 176 TL de kaldi. Ama sonra hemen duzeltip 276 liraya yukselttiler.

Geri
Yukarı