Çözüldü GTA 5 Cayo Perico Heist Cutting Torch nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu iş beni baya uğraştırdı ama en son Cutting Torch kaldı. Oyunda bunu kilitli gösteriyor. Bunun kilidini nasıl açabilirim?

Çözüm
Oraya zaten gittim ama kaydetmiyor snapmatic de açılmıyor.

O görevi nereden başlatıyoruz?
Bak burada anlatıyor:
Tam da videodaki gibi otomatik olarak keşfetmesi gerekiyor, tünele yaklaşınca sol altta "Scoped" çıkıyor. Sonrasında cutting torch kilidi açılacak. Zaten yaptıysanız ve olmuyorsa glitch olmuştur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer dranej tünelini keşfettiysen Kosatka'ya girip heist ekranına gelince önüne çıkan preplerden "cutting torch" prepini seç ve başlat..
Bu iş beni bayağı uğraştırdı ama en son cutting torch kaldı. Oyunda bunu kilitli gösteriyor. Bunun kilidini nasıl açabilirim?

Prepler kısmında cutting torch görevine başlaman lazım başlayamıyorsan ya da görevde tünelden geçemiyorsan bir prepi/görevi atlamışsın demektir.
(Cayo perico heist ekranından preplerinizi kontrol edin)

Adayı keşfetmeye gittiğinde denizin altında tünel var oraya git suyun altına girip Tune'li görünce otomatik açılıyor.

Preplerde, inşaata gidip çalma görevi var. Eğer onu yapmaz ise oraya gittiğinde açamayacak.

Adayı keşfetmeye gittiğinde denizin altında tünel var oraya git suyun altına girip tüneli görünce otomatik açılıyor
Kilitli olmasının sebebi bu. Malikanenin denize bakan tarafında suyun altındaki tüneli keşfetmen gerekiyor. O yöne doğru bakarak bir fotoğraf çekmek yetiyordu keşfetmek için. Cutting Torch prepini yaptıktan sonra soygun esnasında giriş yöntemini drainage tunnel olarak seçerek doğrudan malikanenin içine sessizce girmiş olursun. Soygunu çok büyük oranda kolaylaştırıyor.

Tam da videodaki gibi otomatik olarak keşfetmesi gerekiyor, tünele yaklaşınca sol altta "Scoped" çıkıyor. Sonrasında cutting torch kilidi açılacak. Zaten yaptıysanız ve olmuyorsa glitch olmuştur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oraya zaten gittim ama kaydetmiyor snapmatic de açılmıyor.

O görevi nereden başlatıyoruz?
Bak burada anlatıyor:

Eğer dranej tünelini keşfettiysen Kosatka'ya girip heist ekranına gelince önüne çıkan preplerden "cutting torch" prepini seç ve başlat..

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı