GTA 5 çevrimiçi olmama rağmen beni çevrimdışı algılıyor

wntPOTTER

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
rtx 2060
Arkadaşlar ben GTA 5'i Steam üzerinden oynuyorum story mod oynatıyordu sonra dedim Online girim Online girmeye çalışınca offline sın dedi Online olmama rağmen sonra araştırdım işte Social Club dosyalarını sil dedi sildim hata düzelmemekle birlikde dosyaları sildiğim için tekrar aktivasyon istiyor ama yapamazsın çünkü offline sın diyor kısaca story mod giremiyorum çözümü var mı offline sorununun?

Arkadaşlar ben GTA 5'i Steam üzerinden oynuyorum story mod oynatıyordu sonra dedim Online girim Online girmeye çalışınca offline sın dedi Online olmama rağmen sonra araştırdım işte Social Club dosyalarını sil dedi sildim hata düzelmemekle birlikde dosyaları sildiğim için tekrar aktivasyon istiyor ama yapamazsın çünkü offline sın diyor kısaca story mod giremiyorum çözümü var mı offline sorununun?

Oyuna giren herkes crashleniyor diye bir bilgi geziyor ortalıkta şu videoyu izle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayını yeniden başlatmayı dene ama yukarıda denildiği gibi bir glitch var oyunu oynatmıyor.

Artı -1 Eksi
İnterneti güvenli internetten standart internete çekmeyi deneyin. Büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı