GTA 5 chop gelmiyor

Gelmiyor derken? Çağırınca mı gelmiyor yoksa evin arkasında yok mu? Eğer evin arkasında bulamıyorsanız belirli bir görevden sonra Lamar Franklin'e veriyor köpeği. Hikayede ilerlemeyi deneyin.

Gelmiyor derken? Çağırınca mı gelmiyor yoksa evin arkasında yok mu? Eğer evin arkasında bulamıyorsanız belirli bir görevden sonra lamar Franklin'e veriyor köpeği. Hikayede ilerlemeyi deneyin.

Görevi bitirdim hocam evin arkasında ama ne yaptıysam beni takip etmiyor.

Aslında oyuna 100% save yaptım olmadı ilk başta sonra görevi de yaptım yine olmadı hocam.

Sağ tık yapıyorum mutluluk barı çıkıyor. Sol tık yapıyorum sonra hiçbir tepki vermiyor.

Görevi bitirdim hocam evin arkasında ama ne yaptıysam beni takip etmiyor.

Aslında oyuna 100% save yaptım olmadı ilk başta sonra görevi de yaptım yine olmadı hocam.

Sağ tık yapıyorum mutluluk barı çıkıyor. Sol tık yapıyorum sonra hiçbir tepki vermiyor.
Sol tık yaptıktan sonra sağ tık basınca bir menü açılması lazım. Menü açıldıktan sonra bir daha sol tık basın hocam.

Hocam işte aynı adımları uyguluyorum ama köpek hiçbir şekilde hareket etmiyor sağ tık basılı tutuyorum sonra sola bir defa tıklıyorum evden çıkıyorum gelir herhalde diyorum bir bakıyorum evinin önünde s*çıyor.

Acaba save de sorun olmasın hocam.

Hocam işte aynı adımları uyguluyorum ama köpek hiçbir şekilde hareket etmiyor sağ tık basılı tutuyorum sonra sola bir defa tıklıyorum evden çıkıyorum gelir herhalde diyorum bir bakıyorum evinin önünde s*çıyor.

Acaba save de sorun olmasın hocam.
Hocam merakımdan soruyorum Chop sizin için neden önemli bu kadar? İnternette şöyle bir video daha buldum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı