GTA 5 Çıktığı gibi Torrent e düştü

• Konuyu başlatan JAKE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 7B
GTA 5 'in Ön yüklemesi başladıktan bir kaç saat sonra Skidrow Sitesinden GTA 5 'i Yayınladı. Skidrow 'ın uzun süredir beklediği ve ilk yayın yapıcaklarını açıkladığı GTA 5 Pc sürümünü Kendi sitesinden Torrent e yüklediklerini ve Not olarak Crack 'ın yakında yayınlanıcağını yazdı. Ayrıca Skidrow tarafından Rocstar Games 'in kullanıcağını açıkladığı Koruma sistemi Denuvo DRM 'nin de bulunmadığını bildirdi. Skidrow 'ın crack için çalışmalara başladığı ve diğer Crack grup ların'da GTA 5 'i kırmak için çalışmalara başladığı bu nedenlede Crack 'in 1hafta içinde yayınlanıcağı söyleniyor.
Oyunu benim gibi hem satın alıp hem Torrent 'i indirenler Skiwrow 'ın Crack yayınlamasını merakla bekliyorlar.

j4kvdL.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben online oynamasam da olur. İnternetim TTNET, zaten öğrenciyim, kendi paramı da kazanamıyorum, bilgisayarımın kaldırıp kaldırmayacağı da belli değil bu nedenle torrent kullanacağım. Ha online moduna heveslenirsem belki seneye fiyatları düşünce alırım.

Zaten online mod olmadan belli bir yere kadar zevki çıkıyor. Rocstar Games'in online olarak San Andreas'tan sonra tutturduğu ve daha iyi sürümü oldu. Crack çıksa bile satışın çok olmasını Online moduna borçludur. Ama Crack gelse de 14'üne kadar başlasak oynamaya. 14'ünden sonra da Online oynarız.

Assassins Creed Unity'deki o deneyim beni bayağı bir soğuttu açıkçası umudum kalmadı. Ama GTA 5'in bu kadar beklemesinide o sebebe bağladılar ve umarım haklı çıkarlar. AMD'nin çilesi diye film olacak yoksa :)

Zevkler ve renkler tartışılmaz, kimisi onlinde dan zevk almaz benim gibi. Daha çok single seviyorum.
Onun haricinde, Rockstar Games Gta San Andreas'e ne zaman online mod koydu da benim haberim olmadı ?

Zevkler ve renkler tartışılmaz, kimisi onlinde dan zevk almaz benim gibi. Daha çok single seviyorum.
Onun haricinde, Rockstar Games Gta San Andreas'e ne zaman online mod koydu da benim haberim olmadı ?

Rockstar Games şirketimi yoksa değilmi bilmiyorum onu, ama MTA ile SAMP GTA ya online modunu kazandırdı. Tuttuğu yerine tutturduğu yazmışım başkası yazıncada değiştirilemiyor yazı, GTA 4 çıktığında bile San Andreas Multiplayer modlarında GTA 4 den daha fazla oynayan oyuncu vardı.

Rockstar Games şirketimi yoksa değilmi bilmiyorum onu, ama MTA ile SAMP GTA ya online modunu kazandırdı. Tuttuğu yerine tutturduğu yazmışım başkası yazıncada değiştirilemiyor yazı, GTA 4 çıktığında bile San Andreas Multiplayer modlarında GTA 4 den daha fazla oynayan oyuncu vardı.

Evet kesinlikle bilmiyorsun; yıllarca oynadığım, hatta server açtığım samp'ta mta'da rockstar dan ayrı şirketlerin ürünüdür. Rockstar gta 4'te online platform yapmaya kalkmış fakat elinde patlamıştır. Gta 5'deki online platformun da samp'ta ki mini oyunlardan pek bir farkı yoktur. Sadece rank sistemi eklenmiş, fakat daha kısıtlı bir alan var. Bana kalırsa Samp kadar uzun yıllar seni içine alacak bir olayı yok ne yazık ki.

Arkadaşlar bu adamlara güvenmeyin, kürek falan çıkarmazlar. Ne zaman isterlerse o zaman çıkar, bence oyunu satın alın.

Burada ben de dahil çoğu oyunu satın almış olanlardır zaten merak etme, artık oyunlar o kadar pahalı değil ve GTA 5 online daha çok beklendiği için korsan da birşey yapamaz.

Evet kesinlikle bilmiyorsun; yıllarca oynadığım, hatta server açtığım samp'ta mta'da rockstar dan ayrı şirketlerin ürünüdür. Rockstar gta 4'te online platform yapmaya kalkmış fakat elinde patlamıştır. Gta 5'deki online platformun da samp'ta ki mini oyunlardan pek bir farkı yoktur. Sadece rank sistemi eklenmiş, fakat daha kısıtlı bir alan var. Bana kalırsa Samp kadar uzun yıllar seni içine alacak bir olayı yok ne yazık ki.

Bilmediğimi tescillediğin için teşekkür ederim. :D Ben SAMP ve MTA yı kardeşim oynadığı için biliyordum bazen bende 1 yarış yapıp bırakırdım eğlenceli ve rekabetli geçiyor. GTA 4 de online yapmadıkları iyi olmuş çünkü oyunun normali sorunlu çıktı. Hayatım boyunca en çok pişman olucağım olaylardan birini yaşattı bana 200Lira veripte oyunu oynayamamak gerçekten insana acı dolu anlar yaşatıyor. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı