GTA V’in Grafikleri Düştü

GTA V’in dün yayınlanan 1.08 sürümü güncellemesi sonucu oyunun grafiklerinde bariz bir düşüş yaşandı.
Oyunun yapımcı Rockstar Games konu ile ilgili bir açıklama yaptı.Hatalarının farkında olduğunu söyleyen Fenomen oyun firması Rockstar Games bu sorunu en kısa zamanda çözeceklerini oyunun kullanıcılarına iletti.
GTA V sahibi bir kişi de bu grafiksel düşüşle alakalı bir video çekip Youtube’da paylaşmış.Aşağıdan bu videoyu izliyoruz…
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaynak: GTA V'in Grafikleri Düştü - Bozukkol

Oyun konsollarda bile optimizasyon sorunlu. Bende buraya yazıyorum kardeşim: Bu oyun PC'de optimizasyon sorunlarından dolayı oynanamayacak! Sakın yanlış anlamayın felaket tellalı falan değilim ayrıca inşallah da yanılırım ama sanmıyorum.

Oyun konsollarda bile optimizasyon sorunlu. Bende buraya yazıyorum kardeşim: Bu oyun PC'de optimizasyon sorunlarından dolayı oynanamayacak! Sakın yanlış anlamayın felaket tellalı falan değilim ayrıca inşallah da yanılırım ama sanmıyorum.
O kadar ertelemelerden sonra optimizasyon sorunlu olursa kan çıkar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı