Çözüldü GTA 5 'code 202' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Oyuna masaüstünden girersem burası geliyor ve bekliyor sınırsızca.

1.JPG

Launcher'den girdiğimde ise bu hatayı alıyorum. Lütfen yardım.

2.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim adıma da teşekkür etseydin. Evet DNS ayarlarını otomatiğe almak bende de işe yaradı, sağolun. İyi oyunlar. :)
@MichaeldeSanta dediğinizi yapıp Tunnelbear'ı kurdum ve giriş yaptım. Meğerse indirme bitmemiş. Devam ediyordu. Sonrasında da bu sefer Tunnelbear bağlanmıyor başka ülkelere. Başta bağlandı 1 dakika felan indirme devam ediyordu. Şimdi ise bağlanmıyor ve indirme devam edemiyor. @Murat5038

İndirmeden kastınız oyunun güncelleştirmesi mi tamamlanmamış? En azından sorunun Türkiye'nin internetiyle ilgili olduğunu anlıyoruz buradan. Fakat başka bir çözüm yolu da olabilir belki, bakalım.

@MichaeldeSanta şöyle oldu. Ben 2-3 gün öncesinde indirmeyi başlatmıştım ve o gecede PC'i açık bırakmıştım. Gecede elektrikler kesilmiş. Sabah kalktığımda ise PC kapalıydı, açtım ben doldu, bitti sandım GTA 5'i. Hata felan verince bitti felan sandım direkmen. Yani indirmeye devam ediyordu. Nasıl çözeceğiz peki?

@MichaeldeSanta limiti aştığım için durmuş Tunnelbear. Para istiyor. Nasıl olacak halledelim lütfen artık.

Hiç bilmiyorum ki. Hikaye modunu zaten bitirmiştim, oyuna online için giriyordum, çok kötü oldu bu. Ve sanırım bunu yaşayan çok az kişiyiz. Format falan atacak hâlimiz de yok, eğer düzelmezse belki oyun kaldırılıp tekrar yüklenebilir fakat sorun gerçekten ondan dolayı mı ben sanmıyorum.

@MichaeldeSanta oyunu Voidu üzerinden satın almıştım. Orada partlar var, indirmenin devamını oradan indirsem teker teker. Nasıl olur? Olur mu?

Denemeye değer. Fakat dediğim gibi oyunu silip tekrar kurup yine bu sorunla açamayanlar falan var.

Ben oyunu DVD olarak almıştım, aylar öncesinde.

@MichaeldeSanta dediğinizi yapıp Tunnelbear'ı kurdum ve giriş yaptım. Meğerse indirme bitmemiş. Devam ediyordu. Sonrasında da bu sefer Tunnelbear bağlanmıyor başka ülkelere. Başta bağlandı 1 dakika felan indirme devam ediyordu. Şimdi ise bağlanmıyor ve indirme devam edemiyor. @Murat5038
Dediğimi yapman lazım. Dediğimi okursanız bir şey indirecek diyorum. Güncelleme var çünkü.

@Murat5038 tamamdır uyguluyorum, sadece sorun farklı diye yapmamıştım uyguluyorum hemen. (y)

@Murat5038 olmadı, indirme başlamadan aynı hata ekranı geldi.

@Murat5038 dediğim şeyi uygulamalı mıyım sizce? 36 GB'ın devamını Voidu'dan indirmek?

@Murat5038 @MichaeldeSanta Voidu'dan canlı destek kısmına girip yardım istedim ve yardım ettiler, sorunu çözdüler, 10 saniye de operatör geldi ve hemen yardım ettiler çok memnun kaldım. İndirme başladı, sağolsunlar.

• DNS ayarını otomatiğe alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim adıma da teşekkür etseydin. Evet DNS ayarlarını otomatiğe almak bende de işe yaradı, sağolun. İyi oyunlar. :)

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı