Çözüldü GTA 5 'code 202' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Oyuna masaüstünden girersem burası geliyor ve bekliyor sınırsızca.

1.JPG

Launcher'den girdiğimde ise bu hatayı alıyorum. Lütfen yardım.

2.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim adıma da teşekkür etseydin. Evet DNS ayarlarını otomatiğe almak bende de işe yaradı, sağolun. İyi oyunlar. :)
Evet benim de ilk bugün oldu 2 aydır oynuyrum daha ilk deha oldu.

Aynı sorun dün itibariyle bende de oluştu. Eskiden gayet düzgün çalışan oyun sistemi, şimdi Offline mode'ta zar zor açılıyor ama hayatta Social Club'a online olarak bağlanamıyorsun. Bu L.A Noire gibi diğer Rockstar oyunları içinde geçerli. Orijinal oyun alıyoruz böyle mağdur kalıyoruz ya, insanı çıldırtıyor doğrusu.

Doğru söylüyorsunuz. Ne yapacağız peki, araştırdım çözümünü de bulamadım.

Kendi kendine bozulduysa, kendi kendine düzelir diye bekliyorum şuan. Ama internetten bir kaç şeye baktım. Eski çözümler fakat belki sizde işe yarayabilir, bende bir şeye yaramadı.

• VPN Open veya Tunnelbear gibi programları kullanıp başka bir ülkenin internetinden istifade ederek Social Club'ı çalıştırmak.
  • DNS'leri 8.8.8.8 - 8.8.4.4 şeklinde ki Google DNS numaralarıyla değiştirmek.-Windows veya Social Club kullanıcı adında Türkçe karakter olup olmaması durumu. Eğer varsa, yeni bir yönetici Windows hesabı açarak (Türkçe karaktersiz) ondan oyuna girmeye çalışmak.
Bunlar bu hatayı alan diğer insanlarda daha önce (bundan aylar önce yaşanan sorunlar) işe yaramış. Fakat şuanda bende yaramadı.

Kullandığınız oyunları parayla mı aldınız? Dosya kontrolü yaptınız mı?
Antvirüs vb. malware araçlarını kaldırın.
CMD açıp şunları uygulayın:
cd c:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V yazıp enter'a basın. (*Başka bir dosya yolunda yüklü ise ona göre c: 'den sonrasını değiştirin)
Ardından alttakini yazın.
GTAVLauncher.exe -verify -noChunkedDownload enter'a basıp bekleyin.
Bir indirme başlayacak onun bitmesini bekleyin.

Eğer düzelmediyse Mod yükledi iseniz gta silip dosya kalııntılarını silip yeniden yükleyin.

Dediğiniz işlemde aynı sonucu veriyor. Ben şahsen Windows Güvenlik Duvarı ve, anti-virüs programlarını, anti-malware uygulamalarını sildim. Yine de olmadı.

Durup dururken böyle sorunun birkaç kişide birden ortaya çıkması çok tuhaf doğrusu. Oyunumda Türkçe Yama kurulu yalnızca, onu da sildim denedim yine olmadı. Oyunu silip tekrar kurmaya şuanda üşeniyorum, ama eğer birkaç gün içerisinde bir şekilde düzelmezse çare o olacak sanırım. Fakat oyunu silip, kurup bu sorunu yaşayan insanlarada rastladım bazı forumlarda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı