Çözüldü GTA 5 çözünürlük ayarı nasıl olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

M.salih6734

Hectopat
Donanımım:
8 GB RAM.
1050 Ti.
i7 7. nesil işlemci.
GeForce Experience uygulamasından en düşük ayara optimizasyon yaptım ama bazı kişilerde görüyorum performans için çözünürlüğü değiştiriyorlar.
Çözünürlük için veya başka bir öneriniz var mı?

Çözüm
Yani yüksek ayarlarda mi kullanmalıyım?
Benim anlamadığım nokta: Siz alabileceğiniz maksimum FPS'yi almak için mi yoksa düşük olan FPS'nizi arttırmak için mi ayarları kısıyorsunuz? Geforce Experience + Razer Cortex kullanımı çok garip geliyor açıkçası. Bir de çözünürlük düşerseniz...

Arka planda fazla yük bindiren uygulamaları kapamaya çalışın. Razer Cortex + Geforce Experience'i kullanmayarak ultra ayarlarda deneyin. Arka planda gereksiz yük bindiren uygulama çalışmasın. Arka planda o kadar uygulama çalışırken FPS'nin 60'tan 30'a düşmesi bana normal geliyor.
Yazılımsal ya da donanımsal bir sorun olabilir bence. 1050 Ti ve 7.nesil i7'nin böyle bir performans vermesi garip. Oyun içi ayarlarınız nedir?

Dediğim gibi GeForce Experience ayarladı ayarları her şey kapalı en düşük de yumuşatma 4X bir de en üstteki ayar yüksek de.
Razer Cortex, performansınız düşük olduğundan mı yoksa halihazırdaki FPS'nizi arttırmak adına mı?

Performansım düşük oldugundan.

Arka planda çalışan uygulamaları kapatınca ne kadar alıyorsunuz? Çözünürlük düşürmek
saçma çünkü bu sistemde.

Dediğim gibi GeForce Experience ayarladı ayarları her şey kapalı en düşük de yumuşatma 4X bir de en üstteki ayar yüksek de.
Ekran kartının kullanımını arttırmak adına ultra ayarlarda oynayın.

Sorununuzu açıklayan bir veri yok.

Yani yüksek ayarlarda mi kullanmalıyım?
Benim anlamadığım nokta: Siz alabileceğiniz maksimum FPS'yi almak için mi yoksa düşük olan FPS'nizi arttırmak için mi ayarları kısıyorsunuz? Geforce Experience + Razer Cortex kullanımı çok garip geliyor açıkçası. Bir de çözünürlük düşerseniz...

Arka planda fazla yük bindiren uygulamaları kapamaya çalışın. Razer Cortex + Geforce Experience'i kullanmayarak ultra ayarlarda deneyin. Arka planda gereksiz yük bindiren uygulama çalışmasın. Arka planda o kadar uygulama çalışırken FPS'nin 60'tan 30'a düşmesi bana normal geliyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Benim anlamadığım nokta: Siz alabileceğiniz maksimum FPS'yi almak için mi yoksa düşük olan FPS'nizi arttırmak için mi ayarları kısıyorsunuz? GeForce Experience + Razer Cortex kullanımı çok garip geliyor açıkçası. Bir de çözünürlük düşerseniz...

Arka planda fazla yük bindiren uygulamaları kapamaya çalışın. Razer Cortex + GeForce Experience'i kullanmayarak Ultra ayarlarda deneyin. Arka planda gereksiz yük bindiren uygulama çalışmasın. Arka planda o kadar uygulama çalışırken FPS'nin 60'tan 30'a düşmesi bana normal geliyor.

Tamamdır anladım sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı