GTA 5 Çözünürlük Değişmeme Sorunu

Cingilbort

Kilopat
Daha fazla  
Oyunun çözünürlüğü 1366x768'de sabit kaldı, ne yükseliyor ne düşüyor, oyunu sildim tekrar indirdim kurdum, ekran kartının driverini sildim tekrar kurdum olmadı. Bu oyuna çok geç başladıgımın farkındayım yıl olmuş 2017 böyle bir konu açtıgımın da farkındayım ama ben yeni oynama fırsatı buldum, gerçekten videolarını falan izlemekten sıkıldım artık tam anlamıyla oyunun içini dışını bir etmek istiyorum ama önümde anlattığım sorun var lütfen yardım edebilecek birkaç arkadaş çıksın :) Bu konuyu açmadan önce araştırdım birkaç buna benzer konular gördüm ama tam olarak çözüm falan bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüzün çözünürlüğü mü 1366x768? Öyle ise VSR açmak durumundasınız.

Driver'ı DDU ile kaldırın ve en güncelini tekrar yükleyin.

VSR yükseltme diye biliyorum doğru biliyosam ben yükseltmek istemiyorum. Çözünürlüğüm'de 1366x768

Driver'ı temiz bi şekilde silip güncel olanı tekrar kurdum ama olmadı, bu arada ekran kartımda Nvidia

Neyse artık galiba 25 30 fps'de oynamaya katlanıcam :)

Cevap içinde teşekkür ederim çözüm yok galiba

Nvidia ise DSR. Monitörün o çözünürlükte ise zaten daha fazlasına çıkaramazsın DSR olmadan. Sürücünden DSR'ı açarsan çözünürlüğü yükseltmene izin verecektir.

O çözünürlükte 25-30 FPS alıyorsan yalnız daha fazlasında daha iyi alacağını sanmıyorum, tabii çok iyi bir ekran kartın var ama darboğaz yaşamıyor isen.

Nvidia ise DSR. Monitörün o çözünürlükte ise zaten daha fazlasına çıkaramazsın DSR olmadan. Sürücünden DSR'ı açarsan çözünürlüğü yükseltmene izin verecektir.

O çözünürlükte 25-30 FPS alıyorsan yalnız daha fazlasında daha iyi alacağını sanmıyorum, tabii çok iyi bir ekran kartın var ama darboğaz yaşamıyor isen.

Çözünürlügü düşürcem ama düşüremiyorum işte yüksek çözünürlükte fazla gözüm yok :)

Sorunumu biraz karışık anlattım galiba konuda

Oyunun çözünürlüğü 1366x768'de sabit kaldı, ne yükseliyor ne düşüyor, oyunu sildim tekrar indirdim kurdum, ekran kartının driverini sildim tekrar kurdum olmadı. Bu oyuna çok geç başladıgımın farkındayım yıl olmuş 2017 böyle bir konu açtıgımın da farkındayım ama ben yeni oynama fırsatı buldum, gerçekten videolarını falan izlemekten sıkıldım artık tam anlamıyla oyunun içini dışını bir etmek istiyorum ama önümde anlattığım sorun var lütfen yardım edebilecek birkaç arkadaş çıksın :) Bu konuyu açmadan önce araştırdım birkaç buna benzer konular gördüm ama tam olarak çözüm falan bulamadım.
Başka konuya yazmışsınız oraya cevapladım bakabilirsiniz.

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? Bir de Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Eğer Windows 10 kullanıyorsanız en son güncellemede bir sorun var. 1703 sürümünden bahsediyorum.

Bana @Recep Baltaş yardımcı olmuştu. Etiketlersen sana da yardımcı olabilir belki. :) Grand Theft Auto V Launcher çalışmayı durdurdu hatası [Çözüldü] GTA V Exited Unexpectedly 0x80000003

Yeni konular

Geri
Yukarı