GTA 5 - Connection to download server lost, code 216-217

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9
Başlıkta belirttiğim 3 hatayı birden alıyorum.
- ".part" uzantılı dosyayı sildim.
- 4-5 farklı VPN programı ile denedim.
- İndirmeyi baştan başlattım. (20GB çöpe gitti.)
Hiçbiri olmadı.

Genelde "Connection lost" hatası alıyorum. Onu çözmek için eylem yapınca, (mesela rpf.part'ı silince) Bu hata error code'a dönüşüyor.
Gece açık bırakamıyorum. Kafayı yedirtecek.

En son Ultrasurf ile denedim ancak hız yavaş. 1MB/s yerine 300-400KB/s ile indiriyor. Onda da 2-3 dakikada bir yine "Connection lost" diyor, Sonra kendi kendine düzeliyor.

Aha şimdi UltraSurf'de 216 verdi, tam oldu.

Koskosaca forumda bilen yok mu şunu ya ?

Dünden beri çözülmedi sorun, piyasada denemediğim VPN kalmadı. 20GB'yi çöpe attık yine olmadı. Torrent'ten indirip tanıtmayı denedim o da olmadı. ".part"ı kaç defa sildim olmadı, her seferinde yenisi geldi.

Bende aynı hatayı alıyordum. Daha sonra dosya konumu açıp sonu part ile biten dosayı sildim oyun yüklendi. Ama şöyle bir eksi tarafı da var ki oyun yüklendikten sonra GTA 5 Exited Unexpectedly hatasını almaya başladım. Bu hata part dosyalarını sildiğim için mi oldu bilmiyorum.

O dosyadan olabilir, internette okudum o dosyayı silenler sonradan sıkıntı yaşayabiliyormuş. Bende bunu duyunca indirmeyi başa aldım ve dosyayı silmedim.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. (!)
Sorun çözüldü konu kilitlenebilir; "Spotflux" ile halloldu.
Şu an sorunsuz oynuyorum ve mükemmel bir performans alıyorum.

O dosyadan olabilir, internette okudum o dosyayı silenler sonradan sıkıntı yaşayabiliyormuş. Bende bunu duyunca indirmeyi başa aldım ve dosyayı silmedim.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. (!)
Sorun çözüldü konu kilitlenebilir; "Spotflux" ile halloldu.
Şu an sorunsuz oynuyorum ve mükemmel bir performans alıyorum.
Ya nasıl çözdün yardım et. Ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeş valla aynı benim sorunumdasın hangi vpn programını kullansam bende de ya 217 yada 216 verio bir saatden sonra arkadaş yokmu bi çözümü oynayamayacakmıyız gta 5 veya gta 5online ?
oynayamayacağız galiba

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı