GTA 5 connection to download server lost Hatası

Uzay ADIYAMAN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. GTA 5'e gelen her güncellemede ''connection to download server lost'' ve ardından da code 210-203-216 gibi hatalar alıyorum. Forum ve videolardaki tüm çözüm önerilerine baktım ancak çözülmüyor. En sonunda bunun SuperOnline, Smile gibi kurumsal şirketlerin özel İP ve Port vermemesinden kaynaklandığını okudum. TTnet in ise kurumsal olmadığı için özel IP ve port verdiğini gördüm. Ve TTnet kullanınca bu hatalar ile karşılaşılmıyormuş. Doğru mudur ? Eğer doğruysa kullanacağım.

Merhaba. GTA 5'e gelen her güncellemede ''connection to download server lost'' ve ardından da code 210-203-216 gibi hatalar alıyorum. Forum ve videolardaki tüm çözüm önerilerine baktım ancak çözülmüyor. En sonunda bunun SuperOnline, Smile gibi kurumsal şirketlerin özel İP ve Port vermemesinden kaynaklandığını okudum. TTnet in ise kurumsal olmadığı için özel IP ve port verdiğini gördüm. Ve TTnet kullanınca bu hatalar ile karşılaşılmıyormuş. Doğru mudur ? Eğer doğruysa kullanacağım.
Merhaba ben de TTNET kullanıyorum. Bunun TTNET ile falan alakası yok. Benim bu sorun hakkında açmış olduğum bir konu vardı. Ona da baktınız mı ? Bende dahil çoğu kişi ve o çözümü deneyerek indiriyordu güncellemeleri. Buyurun link GTA 5 Update Social Club Code 201 Hatası. Bu konuda benim attığım mesajlara bir bakın. Belki sizde de işe yarar.

Son düzenleme:
Pardon ama ben TTnet kullanan bir arkadaşıma gittim ve güncelleme hiç bir hata ortaya çıkmadan yüksek hızda indi. Ultrasurf programı işe yaramıyor. TTnet kullanıp hata alıyorsanız vpn işe yarıyor. Ancak superonline gibi kurumsal şirketlerde vpn de işe yaramıyor. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı