GTA 5 Crack Versiyonu Orijinale Çevirme

ErenY

Kilopat
GTA 5 aldım korsan vardı zaten, cracktaki GTA 5 exe'leri, steam.dll'leri ve modları silip orijinali oraya kurdum ve şu an 54 GB yüklü, 69 GB (14 GB yükleyecek) yüklenecek gösteriyor. Ama ben ilk korsan olanı atmadan önce 84 GB indirelecek gösteriyordu, herhangi bir hata olma ihtimali var mı?

İnternetim çok yavaş, ayrıca tekrar indirmek istemiyorum. eğer sorun çıkarsa tekrar indirmeyi deneyeceğim teşekkürler.
Sonuçta internetiniz yavaş olduğunu bile bile almışsınız, hiçbir riske girmeden paşa paşa 86 GB indirmek en mantıklısı. Eğer çalışmazsa boşuna 11 GB indirmiş olacaksınız.

Arkadaşım denediğinde herhangi bir sorun olmadı.Yaptıgınız cracki silerek oyunu steamın içine elle aynı tıpa tıp atıp yükle dedikten sonra oyunun oldugu yeri seçince oyunun dosyaları doğrulanıyor. uzun süre bekletirse oyunun dosyalarını algılıyordur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı