Korsan oyun orijinale çevirme

İşletim sistemi
Windows 10
Aynısını şuan Dying Light'a yaşıyorum 😅 oyuna hafiften bakmak için malum yerlerden indirdim hikayede %90'a geldim hafiften bakmak için. Sevdim oyunu dün satın aldım ama bir daha 30GB indirecem ben temiz olması için. Aslında crack atmadan ISO içindekileri Steamapss'a kopyalayıp doğrula yapsak olur ama VAC BAN falan gelir uğraş dur sonra. Garanti indirecem ben en baştan.

Aynısını şu an Dying Light'a yaşıyorum 😅 oyuna hafiften bakmak için malum yerlerden indirdim hikayede %90'a geldim hafiften bakmak için. Sevdim oyunu dün satın aldım ama bir daha 30GB indireceğim ben temiz olması için. Aslında crack atmadan ISO içindekileri Steamapss'a kopyalayıp doğrula yapsak olur ama VAC ban falan gelir uğraş dur sonra. Garanti indireceğim ben en baştan.

Ben bunu tam şimdi denedim olmadı. Bu da bizim küçük cezamız olsun artık.

Ya cezalı falan konuştun bak 1 hafta uğraşıp korsanı orijinale çevirtcen bana 😅

Çok da bir şey değil 30GB 4-5 saatte iner benim PC ye. Ama şimdi işim var yarın indirecem.

Oyunu satın al 1-2 dakika indir. İndirdiği konuma at dosyaları. Steam gerekli olanları yükleyecektir. Ben CS GO denedim oldu.

Oyunu indireceğin yere (Steam varsayılan olarak Steamapps\Common klasörünü kullanıyor) yeni bir klasör aç, ismini "X*" yap. Ardından korsan oyundaki exe dosyaları hariç tüm dosyaları oraya kopyala veya hepsi yerine büyük boyutlu olanlar varsa onları da kopyalayabilirsin. Daha sonra Steam'dan indirmeyi başlat, Steam oyun dosyalarını kontrol edip eksik olanları indirecek.

X*: Orijinal Bannerlord'un klasör ismi. Steam'dan alıp indiren bir arkadaş oyunu kurduğu yere (Varsayılan yer Steamapps\Common) bakıp klasör ismini söyleyebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı